Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
16.3. 2020 | Klub
Baník se již pustil do příprav na novou sezonu

Po bezpečnostním opatřením státu ohledně situace okolo COVID-19 hokejová sezona předčasně skončila. Vedení klubu se tak pustilo do příprav na nadcházející sezonu.

S ohledem na zdraví členů klubu, hráčů a veřejnosti musela být letošní hokejová sezona ukončena. Toto rozhodnutí samozřejmě respektujeme a s o to větší intenzitou jsme se pustili do příprav nadcházející sezony.

Prioritou je samozřejmě finanční zajištění klubu, které rozhodne o strategii a cílech na novou sezonu a následující období. Situace po ukončení podpory jednoho z hlavních partnerů není jednoduchá, ale věříme, že ve spolupráci s městem, krajem a dalšími neméně důležitými partnery se podaří dát vše dohromady. Finanční zajištění klubu by mělo být jasné do poloviny dubna.

Pracujeme na sestavení A-týmu a na trenérském posílení týmů mládeže. Ve spolupráci s městem připravujeme zahájení další etapy rekonstrukce zázemí zimního stadionu včetně bezpečnostní a kvalitativní obměny mantinelů a plexiskel.

Chceme také zlepšit podmínky a dále profesionalizovat fungování A-týmu. Díky pomoci člena výkonného výboru Jana Nováka se nám pro hráče podařilo zajistit 4 ks nových rotopedů. Člen klubu Antonín Pašek poskytl možnost čerpání pohonných hmot, díky kterým bude moci kustod týmu jezdit s předstihem na venkovní zápasy a zajistí vždy optimální podmínky pro celý tým. Jsou to drobnosti, ale věříme, že i ty přispějí k lepšímu fungování klubu. Oběma pánům velmi děkujeme za pomoc a podporu.

Další inovace a změny připravujeme a budeme o nich informovat. Rovněž v nejbližších dnech přineseme vyjádření jednatele společnosti a poté i sportovního manažeru k uplynulé sezoně a k plánům pro sezonu nadcházející.

Vzhledem k současným opatřením a nouzovému stavu se minimálně do začátku nové sezony odkládá trenérský seminář s Lubošem Koňákem.
Trenérský kurz - licence C + mládež
Tréninky 09. 03.  -  15. 03.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 02. 03.  - 08. 03.
Propozice turnaje:
Česky
English
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde