24.4. 2020 | A-tým | Tomáš Stehlík
První jméno do zadních řad. V Baníku pokračuje Petr Přindiš

Řízný obránce Petr Přindiš bude tvrdit muziku v naší obraně i v nadcházející sezoně. Baník prodloužil smlouvu s další výraznou postavou, která pomohla k postupu do Chance ligy a odehrála premiérový ročník druhé nejvyšší soutěže.

Po kapitánu Tomáši Rohanovi můžeme potvrdit dalšího hráče, který s Baníkem prodloužil smlouvu. V obraně bude řádit i v příštím ročníku Petr Přindiš, kterého čeká v našem dresu již čtvrtá sezona v řadě.„Vážím si toho, že mi klub dal smlouvu na další rok. Nedokážu si představit, že bych v kariéře pokračoval jinde než tady,“ uvedl v prvním rozhovoru po podpisu obránce, který brzy oslaví jednatřicáté narozeniny.

Tvrdý bek, který se do Baníku vrátil po dvou letech strávených v Přerově, Slavii a Ústí nad Labem odehrál v loňské sezoně 57 utkání. V nich nasbíral deset bodů, vstřelil jednu branku a na dalších devět přihrál. S 88 trestnými minutami byl naším nejtrestanějším hráčem, měl také největší icetime ze všech hráčů Baníku. „Loni to byl z druhé ligy do první velký skok. Většina kluků neměla s tou soutěží žádné zkušenosti. Samozřejmě ale nikdo z nás nechtěl, aby to dopadlo tak, jak dopadlo,“ vrátil se Petr k první sezoně v Chance lize.

Co změnit před tou nadcházející? „Hlavně víc vyhrávat!“ odpověděl obránce s devětašedesátkou na zádech a vážněji dodal: „Letos musíme chytit začátek, nesmí nám to utéct.“