2.5. 2020 | A-tým | Tomáš Stehlík
V Sokolově pokračuje také nejproduktivnější hráč Jaromír Kverka

Včera brzy ráno jsme vám představili opravdové přestupové bomby. Jednou z nich je také prodloužení smlouvy Jaromíra Kverky s naším klubem. Nejproduktivnější hráč a nejlepší střelec Baníku bude jistě tahounem týmu v Chance lize i v sezoně 2020/21.

Co se týče bodů, prožil loni v Baníku životní sezonu. Ve 46 utkáních si za Sokolov připsal 17 branek a 23 asistencí. Na jaře odehrál devět zápasů také za chomutovské Piráty bojující v té době na špičce soutěže. Letní přípravu ovšem zahájí znovu na správném místě, tedy na zimním stadionu v Sokolově. „Jsem z toho nadšený, pokračovat v Sokolově pro mě byla priorita,“ zářil osmadvacetiletý útočník po podpisu nové smlouvy.

„Měl jsem hodně nabídek kolem Vánoc nebo v lednu a únoru. Ale my jsme se v klubu domluvili jasně a hned, že budu pokračovat a všechny ostatní nabídky jsem odmítl,“ prozradil hokejista, který kraloval klubovým statistikám.

Ačkoliv individuální výkon byl výborný, s první sezonou v Chance lize nemohl být Jaromír Kverka spokojený. „Měli jsme hodně smolnou sezonu. Musíme udržet tu pracovitost, nasazení, morálku a férovost, která tady byla. Pokud se navíc zlepšíme v tom, co je potřeba, věřím, že to bude úplně jiná sezona!“

A že se na ní Jaromír těší, dokazuje i jeho nadšení a těšení se na letní přípravu: „Těším se moc! Už měsíc jsem doma a nic jsem pořádně nedělal.“ a se smíchem dodává: „Těším se na kluky a dokonce i na pohyb!“