19.5. 2020 | Klub | Tisková zpráva
Baník posiluje řízení klubu

Baník rozšiřuje management klubu a vítá nové posily.

Po avizovaných zprávách rozšiřuje Baník management klubu o pozici provozního ředitele. „Chceme klub nadále posouvat a profesionalizovat. První sezona Chance ligy nám ukázala, že ucelené řízení klubu je nutným a potřebným krokem.“ představuje novou ideu prezident klubu Václav Dobřemysl.

K vykonávání nové pozice si výkonný výbor zvolil bývalého hráče Baníku a trenéra mládeže Ing. Luďka Berana. „Luděk byl pro nás jednou z nejlepších variant. Velmi dobře zná klub a jeho okolí. Věřím proto, že aklimatizaci v nové funkci zvládne o to rychleji,” dodává Václav Dobřemysl o novém provozním řediteli.

Luděk Beran, který ještě v loňské sezoně působil jako trenér mládeže, se tak ve sférách klubu přesouvá o pár pater výš. „Aby práce provozního ředitele byla prováděna na maximum, dohodli jsme se s Luďkem, že funkci trenéra u mládeže nadále vykonávat nebude.“

Baník dále hlásí změny i v obchodním a marketingovém oddělení, které prošlo kompletní restrukturalizací. „S postupem do první ligy vidíme velké limity v práci s partnery klubu, proto jsme se rozhodli udělat změny i v této oblasti. O udání nového směru by se nyní mělo postarat duo Mgr. Josef Primus a Mgr. Anna Veselá,“ představuje Dobřemysl obchodního ředitele a marketingovou ředitelku.

Oddělení marketingu bude mít na starost také mediální práci klubu. O články na webu a servis na sociálních sítích se společně s Annou Veselou budou starat Kamila Ströerová, Tomáš Bachratý a Tomáš Stehlík.

Pořídili jsme deset hráčských setů od značky Bauer, se kterou od této sezóny spolupracujeme. Jedná se o sety pro nejmenší hokejisty, kteří budou chtít začít s hokejem u nás na Baníku. Set obsahuje hráčskou vestu, chrániče loktů, chrániče holení, rukavice a kalhoty. Aby byla výstroj kompletní, bylo opatřeno deset párů bruslí a deset černých helem s košíkem.

Brankář Oldřich Cichoň a útočníci Michal Gut s Jakubem Konečným se od 4. do 8. listopadu připravovali na Zimním stadionu v Litoměřicích na kempu reprezentace kategorie U20. Tu čeká v prosinci MS v kanadských městech Edmontonu a Red Deer.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.