19.5. 2020 | Klub | Tisková zpráva
Baník posiluje řízení klubu

Baník rozšiřuje management klubu a vítá nové posily.

Po avizovaných zprávách rozšiřuje Baník management klubu o pozici provozního ředitele. „Chceme klub nadále posouvat a profesionalizovat. První sezona Chance ligy nám ukázala, že ucelené řízení klubu je nutným a potřebným krokem.“ představuje novou ideu prezident klubu Václav Dobřemysl.

K vykonávání nové pozice si výkonný výbor zvolil bývalého hráče Baníku a trenéra mládeže Ing. Luďka Berana. „Luděk byl pro nás jednou z nejlepších variant. Velmi dobře zná klub a jeho okolí. Věřím proto, že aklimatizaci v nové funkci zvládne o to rychleji,” dodává Václav Dobřemysl o novém provozním řediteli.

Luděk Beran, který ještě v loňské sezoně působil jako trenér mládeže, se tak ve sférách klubu přesouvá o pár pater výš. „Aby práce provozního ředitele byla prováděna na maximum, dohodli jsme se s Luďkem, že funkci trenéra u mládeže nadále vykonávat nebude.“

Baník dále hlásí změny i v obchodním a marketingovém oddělení, které prošlo kompletní restrukturalizací. „S postupem do první ligy vidíme velké limity v práci s partnery klubu, proto jsme se rozhodli udělat změny i v této oblasti. O udání nového směru by se nyní mělo postarat duo Mgr. Josef Primus a Mgr. Anna Veselá,“ představuje Dobřemysl obchodního ředitele a marketingovou ředitelku.

Oddělení marketingu bude mít na starost také mediální práci klubu. O články na webu a servis na sociálních sítích se společně s Annou Veselou budou starat Kamila Ströerová, Tomáš Bachratý a Tomáš Stehlík.

...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.