9.6. 2020 | A-tým | Tomáš Stehlík
Známe jízdní řád nové sezony, začínáme 12. září doma s Přerovem

S blížícím se létem známe kompletní program přípravy i rozpis nového ročníku Chance ligy. Hráči A-týmu zahájí program přátelských utkání 24. června v Dolním Rychnově, kde se, zatím bez bruslí a hokejek, střetnou s místním fotbalovým týmem. Na led baníkovci vyjedou poprvé 21. července, první kolo Chance ligy je čeká 12. září.

Program přátelských utkání už je kompletní. Vzhledem k nedávným událostem letos nebylo možné domlouvat přátelská střetnutí se soupeři ze zahraničí. Neuskuteční se tedy ani tradiční zápasy s německými soupeři – ať už Bayreuthem nebo Landshutem.

S prvním soupeřem, kterým budou chomutovští Piráti, se stihneme utkat ještě na konci července. Na jejich stadionu se s nimi střetneme ve čtvrtek 30. července. V srpnu už se kolotoč zápasů rozjede naplno a dočkají se také naši fanoušci. Nejprve ve čtvrtek 6. srpna přivítáme od 18:00 doma Benátky nad Jizerou, následně v úterý 11. srpna hostíme Litoměřice ve stejný čas. Jen o dva dny později nastoupíme na ledě pražské Slavie, hrát se bude ve čtvrtek 13. srpna. Domácí odveta s Piráty Chomutov je na programu 18. srpna od 18 hodin a poslední týden prázdnin vyrazíme k odvetám také do Benátek (25. 8.) a Litoměřic (27. 8.). Poslední přípravný zápas a největší lahůdka letního programu nás čeká ve čtvrtek 3. září, kdy na domácím ledě vyzveme extraligovou Energii Karlovy Vary.

Den D, na který všichni nedočkavě čekáme, nastane v sobotu 12. září. V prvním kole nového ročníku Chance ligy přijedou do Sokolova soupeři z Přerova. Hned v pondělí se baníkovci vydají do Benátek a rychlý start sezony uzavře ve středu 16. září domácí utkání s kladenskými Rytíři. Dorazí na sokolovský zimní stadion i jedna z největších hokejových legend, Jaromír Jágr?

Kompletní program přátelských utkání i rozpis Chance ligy najdete již brzy zde, stejně jako informace o prodeji permanentek.