9.6. 2020 | A-tým | Tomáš Stehlík
Známe jízdní řád nové sezony, začínáme 12. září doma s Přerovem

S blížícím se létem známe kompletní program přípravy i rozpis nového ročníku Chance ligy. Hráči A-týmu zahájí program přátelských utkání 24. června v Dolním Rychnově, kde se, zatím bez bruslí a hokejek, střetnou s místním fotbalovým týmem. Na led baníkovci vyjedou poprvé 21. července, první kolo Chance ligy je čeká 12. září.

Program přátelských utkání už je kompletní. Vzhledem k nedávným událostem letos nebylo možné domlouvat přátelská střetnutí se soupeři ze zahraničí. Neuskuteční se tedy ani tradiční zápasy s německými soupeři – ať už Bayreuthem nebo Landshutem.

S prvním soupeřem, kterým budou chomutovští Piráti, se stihneme utkat ještě na konci července. Na jejich stadionu se s nimi střetneme ve čtvrtek 30. července. V srpnu už se kolotoč zápasů rozjede naplno a dočkají se také naši fanoušci. Nejprve ve čtvrtek 6. srpna přivítáme od 18:00 doma Benátky nad Jizerou, následně v úterý 11. srpna hostíme Litoměřice ve stejný čas. Jen o dva dny později nastoupíme na ledě pražské Slavie, hrát se bude ve čtvrtek 13. srpna. Domácí odveta s Piráty Chomutov je na programu 18. srpna od 18 hodin a poslední týden prázdnin vyrazíme k odvetám také do Benátek (25. 8.) a Litoměřic (27. 8.). Poslední přípravný zápas a největší lahůdka letního programu nás čeká ve čtvrtek 3. září, kdy na domácím ledě vyzveme extraligovou Energii Karlovy Vary.

Den D, na který všichni nedočkavě čekáme, nastane v sobotu 12. září. V prvním kole nového ročníku Chance ligy přijedou do Sokolova soupeři z Přerova. Hned v pondělí se baníkovci vydají do Benátek a rychlý start sezony uzavře ve středu 16. září domácí utkání s kladenskými Rytíři. Dorazí na sokolovský zimní stadion i jedna z největších hokejových legend, Jaromír Jágr?

Kompletní program přátelských utkání i rozpis Chance ligy najdete již brzy zde, stejně jako informace o prodeji permanentek.
... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.