17.8. 2020 | A-tým | Tisková zpráva
Sokolov vs Vary, zápas O pohár hejtmana v září již počtvrté

Tradiční bitva O pohár hejtmana Karlovarského kraje o mistra regionu rozepíše začátkem září už svou čtvrtou kapitolu. Bitvu karlovarské Energie a sokolovského Baníku uvidí znovu po roční pauze fanoušci na sokolovském zimním stadionu.

Již tradiční souboj se po dohodě klubů tentokrát neuskuteční v tradičním prosincovém termínu, nýbrž v závěru zápasové přípravy obou mužstev na nadcházející ligovou sezonu. „Chtěli jsme vyjít vstříc požadavkům obou týmů, které v nabitém zápasovém kalendáři v období Vánoc a závěru roku jen těžko hledají volné termíny pro utkání,“ vysvětlují změnu v termínu zástupci obou klubů.

Vzhledem k aktuální situaci se bohužel nejedná o jedinou změnu, se kterou organizátoři přišli. Aktuálně nařízená opatření totiž mimo omezení návštěvnosti zakazují jakékoliv ceremoniály jako předávání poháru pro vítěze či šeku pro někoho, pro koho by byl výtěžek ze zápasu určen. V letošním roce tak tradiční utkání přijde o charitativní podtext, do budoucna se k němu ale zcela jistě vrátí.

Čtvrtá bitva o nejlepší tým Karlovarského kraje se odehraje ve čtvrtek 3. září od 18 hodin na zimním stadionu v Sokolově. Informace o předprodeji vstupenek a další detaily o tradičním souboji zveřejníme v následujících dnech.

VÝSLEDKY PŘEDCHÁZEJÍCÍCH ROČNÍKŮ
1. ročník - 30.12.2017

HC Baník Sokolov - HC Energie Karlovy Vary 3:9 (0:4, 1:4, 2:1)
Branky a nahrávky:
33. Šmejc (Strunz, Čejka), 42. Rezek (Račanský), 54. Pfister (Hohl) – 4. Osmík (Tuominen), 5. Stloukal (Kohout), 10. Tuominen (Osmík), 16. Skuhravý (Sičák), 27. Vachovec (Skuhravý), 28. Tuominen (Osmík), 33. Stloukal (Weinhold), 40. Janata, 47. Tuominen (Vachovec, Gorčík)

2. ročník - 23.12.2018

HC Baník Sokolov - HC Energie Karlovy Vary 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
Branky a nahrávky:
14. Vracovský (T. Rohan), 23. D. Hruška (Zadražil, Tomeček), 33. Kuběna (T. Rohan), 40. Rulík, 42. Vracovský (Hotěk, Vrána) – 13. Flek (Rachůnek, Gríger), 36. Flek (Sičák), 49. Skuhravý (M. Rohan).

3. ročník - 15.12.2019

HC Baník Sokolov - HC Energie Karlovy Vary 4:5sn (2:2, 0:1, 2:1 - 0:0)
Branky a nahrávky:
7. Kuběna, 11. Vracovský, 51. Kovařík, 57. Vrána – 1. Černoch, 6. Zabloudil, 34. Raška, 49. Zabloudil, rozh. náj. Vildumetz.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.