19.9. 2020 | A-tým | Tomáš Bachratý
Nové tváře: Jakub Neužil

Baník získal velkou posilu do brankoviště. Sparta Praha posílá na střídavé starty Jakuba Neužila, který tak doplní mladíky Oldřicha Cichoně, Patrika Hamrlu a Matyáše Pitoňáka.

Jakub Neužil (9.11.2004) – B

Jakub strávil dorostenecká i juniorská léta v dresu Sparty, kde patřil k oporám týmu. Ve dvaceti letech přijal nabídku druholigového Vrchlabí, kde začal sbírat první zkušenosti se seniorským hokejem. Dalších pět let strávil v Prostějově, kde se zařadil mezi top brankaře Chance ligy. V loňské sezoně byl odeslán po pěti zápasech do Kadaně, kde dochytal zbytek sezony. Na letní přípravu se Neužil vrátil do mateřské Sparty, kde bojoval o místo v brankovišti s Matějem Machovským a Michalem Neuvirthem. Díky spolupráci se Spartou jeho další kroky vedou do černožlutého dresu Baníku.