28.8. 2020 | A-tým | Klub
Zveme vás na utkání O pohár hejtmana Karlovarského kraje!

Hokejové léto uteklo jako voda a před námi už se rýsuje samotný vrchol celé přípravy. Již příští týden, ve čtvrtek 3. září, se na sokolovském zimním stadionu napíše čtvrtá kapitola souboje Baníku s Energií O pohár hejtmana Karlovarského kraje. Vstupenky jsou již v prodeji!

Nejdůležitější zpráva pro všechny fanoušky zní: spustili jsme prodej vstupenek. Ty je možné od pátečního poledne kupovat online na serveru TicketportalCena vstupného je 100,- Kč, děti do 12 let nebo 135 cm a držitelé průkazů ZTP nebo ZTP/P mají vstup zdarma. Permanentní vstupenky na toto utkání neplatí. Držitelé permanentních vstupenek nebo Sokolí rodiny si mohou pořídit vstupenku buďto v předprodeji online nebo si ji po předložení permamentky koupit ve středu 2.9. od 9:00 do 15:00 a ve čtvrtek 3.9. od 9:00 do 12:00 na zimním stadionu v kanceláři pana Makovce (kontakt p. Makovec 606 963 871). Pokud tak neučiní, budou vstupenky puštěny do volného prodeje.

Také utkání O pohár hejtmana bude muset z důvodu vládních nařízení proběhnout v podmínkách, na které nejsme úplně zvyklí. Hlavní změna se týká rozdělení hlediště. Zimní stadion bude rozdělen do dvou sektorů, mezi kterými se nebude moci přecházet. Pro fanoušky karlovarské Energie doporučujeme sektor 2. Kapacita stadionu je omezena na 1000 diváků. Stále platí povinnost nošení roušek ve všech prostorách stadionu a dodržování rozestupů.

Prosíme všechny příznivce, aby dodržovali potřebná nařízení a věříme, že si utkání všichni užijeme! V této nelehké době jsme především rádi, že vůbec můžeme takové utkání pořádat a že máme možnost změřit síly s extraligovým soupeřem.
Poslední utkání základní skupiny na MS našim juniorům vyšel, Rakousku vstřelili sedm branek a vyhráli jasně 7:0. Ve čtvrtfinále vyzvou v neděli 3. ledna v 1:00 ráno našeho času domácí reprezentaci. Michal Gut vinou lehčího zranění do zápasu s Rakouskem nezasáhl.
Třetí utkání základní skupiny české juniorské reprezentaci nevyšlo, když týmu USA naši mladíci podlehli vysoko 0:7. Michal Gut strávil na ledě jen necelé dvě minuty (3 střídání) v první třetině. Připsal si jednu střelu na branku a prohranou buly.
Michal Gut nastoupil ve třetí formaci s Pavlem Novákem a Adamem Raškou. Strávil na ledě přes 10 minut a připsal si dvě trestné minuty.