2.9. 2020 | Mládež | Tomáš Stehlík
Baník se loučil s prázdninami v Retru

V neděli 30. srpna se Baník Sokolov už podruhé za sebou loučil s prázdninami. Akce v areálu Retro coffee&bar se navzdory vytrvalému a vydatnému dešti povedla na výbornou.

Poslední prázdninová neděle patřila dětem. Po roce jsme znovu přivítali malé hokejové nadšence na akci Rozloučení s prázdninami v Retro coffee&bar za sokolovským gymnáziem. Baník byl generálním partnerem celé akce. Loňské nádherné počasí a hojná účast dětí nasadila laťku hodně vysoko.

Baníkovci i letos pojali akci za vlastní a díky trenérům mládeže Ivanovi Říhovi, Jiřímu Jírovi, Jiřímu Benešovskému a Jiřímu Šneberkovi byly pro děti připraveny stanoviště nejen na hokejové dovednosti. Akci se navíc chystali podpořit i opory sokolovského A-týmu Petr Přindiš a Tomáš Rohan, bohužel počasí letos plány organizátorů měnilo.

Přes deštivé počasí byli trenéři mládeže dětem k dispozici celý den. Malí hokejisté si tak mohli vyzkoušet střelbu pukem na bránu, slalom na koloběžce, chození na chůdách, různé dovednostní soutěže a dokonce také střelbu ze vzduchovky. Po obědě pak skutečně dorazili i Petr Přindiš s Tomášem Rohanem. Trefili se však do nejhoršího počasí a tak byla plánovaná autogramiáda nakonec zrušena. Děti si tak nakonec z akce kromě zážitků odnesly aspoň propagační předměty a sladkosti.

Kromě soutěží si děti i rodiče užily také bohatý doprovodný program. Několik dětí se povedlo nalákat na nábor, který se koná v neděli 13. září od 10 hodin na sokolovském zimním stadionu. Celá akce se i přes nepřízeň počasí vydařila a znovu se ukázalo, že Baník není jen hokej.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.