26.9. 2020 | Klub | Anna Veselá
On-line předprodej přes Ticketportal obnoven

Vstupenku na nadcházející dvě domácí utkání si opět můžete pořídit přes server Ticketportal. Prosíme všechny, kteří tak učiní, aby si před utkáním na pokladně vyzvedli voucher s přesným umístěním na stadionu. Pokladna je otevřena vždy hodinu před začátkem.

Neustále se měnící vládní opatření přináší velké změny, které je nutno intenzivně řešit. Ty aktuální říkají, že mimo striktní dodržování hygienických pravidel a nošení roušky, musí mít každý divák sportovní akce ve vnitřních prostorách své místo k sezení. A protože na našich domácích utkáních chceme co nejvíce z vás, podnikáme všechny možné kroky k tomu, abychom toho docílili.

V rámci příprav nového rozestavní hlediště nám ale v cestě stojí skutečnosti, které musí projít řadou schválení a není možné je vyřešit ze dne na den. Aktuální kroky vedou k umístění pevných míst k sezení, které je potřeba zakreslit do mapy a následně nahrát na server Ticketportal. Výsledkem bude, že si každý z vás bude moct pořídit on-line vstupenku s přesným umístěním a nebude si muset vyzvedávat voucher na pokladně.

Věříme, že aktuální řešení aspoň trochu ulehčí situaci všem, kteří kupují vstupenky on-line.

(Sektor A jako je na Ticketportalu značen jako Sektor 2, sektor B jako Sektor 1)

Děkujeme za pochopení a za to, že jste s námi!

Vedení HC Baník Sokolov