2.10. 2020 | Klub | Anna Veselá
Informace o návštěvnosti a prodeji vstupenek na utkání s Prostějovem

Domácí utkání s Prostějovem budeme hrát před publikem na nějakou dobu naposled, tak neváhejte a přijďte si užít hokejovou atmosféru přímo na stadion. Připomínáme také informace ohledně návštěvnosti.

INFORMACE PRO PERMANENTKÁŘE

1. Každý držitel permanentky si před utkáním vyzvedne na pokladně voucher s přesným umístěním na stadionu (číslem sedadla).
  2. Místa budou k dispozici jak do Sektoru A, tak do Sektoru B, takže si držitelé sezonních karet budou moci na pokladně vybrat, ve kterém sektoru chtějí utkání sledovat.
Rozmístění sektorů na stadionu HC Baník Sokolov

INFORMACE OHLEDNĚ PRODEJE VSTUPENEK

Vstupenky je možno zakoupit jak on-line přes server Ticketportal, tak na pokladně hodinu před začátkem utkání.

Prosíme všechny, kteří si koupí vstupenku přes Ticketportal, aby si před utkáním na pokladně vyzvedli voucher s přesným umístěním na stadionu.

Online vstupenky ZDE

Lístky pro mládež Baníku budou k dispozici na vrátnici klubu od 16:30.

FANOUŠKY PROSÍME:

• aby si předem podle plánku (viz výše) vybrali sektor, do kterého si chtějí vstupenku zakoupit, aby se zajistil co nejplynulejší chod pokladny.
  • o využívání pouze míst k sezení, zdržování se ve svém sektoru a dodržování již známých hygienických pravidel a pokynů. ⇩⇩⇩⇩⇩⇩

Prosíme diváky, aby dodržovali hygienická opatření a používali roušky po celou dobu utkání. Prosíme diváky, aby mezi sebou v hledišti dodržovali dvoumetrové rozestupy. Prosíme diváky, aby dodržovali přísný zákaz přecházení mezi sektory. V případě porušení pravidel hrozí vykázání ze stadionu.

AKTUÁLNÍ NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Forma nového provizorního uspořádání hlediště vychází z nařízení ministerstva zdravotnictví podle § 80 odst. 1 písm. g) Zákona č. 258/2000 Sb. Z tohoto nařízení vyplývá, že všichni diváci na vnitřních sportovních akcích musí mít své konkrétní místo k sezení. Zakoupením vstupenky také berete na vědomí, že účast na utkání je na vlastní riziko. O dalších případných změnách při utkáních budeme včas informovat.

Děkujeme, že budete pokyny dodržovat a také za podporu klubu v této nelehké době.