1.10. 2020 | Klub | Anna Veselá
Permanentkářům streamy z utkání Chance ligy na měsíc zdarma

Sportovní utkání se musí podle aktuálně vyhlášeného nouzového stavu bez diváků obejít minimálně dva týdny. Společnost BPA sport marketing reaguje na aktuální dění a nabízí klubům Chance ligy a jejich permanentkářům sledování streamů na platformě Hokejka TV na měsíc zdarma. Klub HC Baník Sokolov je nyní v kontaktu se společností BPA sport marketing a zajišťuje veškeré technické záležitosti nutné k realizaci. Bližší informace přineseme v následujících dnech.

Citace od BPA sport marketing (zdroj: hokej.cz):

Bližší informace k této výhodě pro permanentkáře přineseme v nejbližších dnech na webových stránkách jednotlivých klubů. Děláme maximum pro to, aby měli permanentkáři přístup co nejdříve, ale mějte prosím pochopení v návaznosti na náročnost celé operace.

Nové členství se bude jmenovat KLUB CHANCE a jakmile bude připraveno, uvidí ho fanoušci klasicky v nabídce Placený obsah na HokejkaTV.cz.

K využití této nabídky bude potřebovat speciální slevový kód, který naleznete na webu svého klubu. Jakmile bude mít klub tuto informaci připravenu, uvidíte ji na webu a my zároveň vložíme odkaz do tohoto článku.

Více informací naleznete V TOMTO ČLÁNKU.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.