1.10. 2020 | Klub | Anna Veselá
Permanentkářům streamy z utkání Chance ligy na měsíc zdarma

Sportovní utkání se musí podle aktuálně vyhlášeného nouzového stavu bez diváků obejít minimálně dva týdny. Společnost BPA sport marketing reaguje na aktuální dění a nabízí klubům Chance ligy a jejich permanentkářům sledování streamů na platformě Hokejka TV na měsíc zdarma. Klub HC Baník Sokolov je nyní v kontaktu se společností BPA sport marketing a zajišťuje veškeré technické záležitosti nutné k realizaci. Bližší informace přineseme v následujících dnech.

Citace od BPA sport marketing (zdroj: hokej.cz):

Bližší informace k této výhodě pro permanentkáře přineseme v nejbližších dnech na webových stránkách jednotlivých klubů. Děláme maximum pro to, aby měli permanentkáři přístup co nejdříve, ale mějte prosím pochopení v návaznosti na náročnost celé operace.

Nové členství se bude jmenovat KLUB CHANCE a jakmile bude připraveno, uvidí ho fanoušci klasicky v nabídce Placený obsah na HokejkaTV.cz.

K využití této nabídky bude potřebovat speciální slevový kód, který naleznete na webu svého klubu. Jakmile bude mít klub tuto informaci připravenu, uvidíte ji na webu a my zároveň vložíme odkaz do tohoto článku.

Více informací naleznete V TOMTO ČLÁNKU.