7.10. 2020 | A-tým | Anna Veselá, Tomáš Stehlík
CHANCE LIGA: Jak to teda vlastně je? aneb aktuální změny v rozpisu utkání

Vzhledem k problémům s horními cestami dýchacími u několika hráčů našeho A-týmu odkládáme utkání s Benátkami, které se mělo hrát ve středu 7. 10. V plánovaném termínu se neodehraje ani 10. kolo Chance ligy, které se mělo konat v sobotu 10. 10., z důvodu karanténního opatření u družstva HC Slovan Ústí nad Labem. V kalendáři se naopak na pondělí 12. 10. posunulo utkání s Šumperkem.

Utkání s Draky PARS Šumperk bylo původně na programu až ve středu 21. října. Po změnách, o kterých jsme vás v posledních dnech informovali, se však kluby domluvily na vyplnění volného termínu a předehrávce 13. kola Chance ligy. V pondělí 12. října začínáme na domácím stadionu od 18 hodin.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.