16.10. 2020 | Mládež | Anna Veselá
Tréninky mládeže zrušeny

Na žádost Krizového štábu města Sokolov přerušujeme veškeré klubové tréninkové aktivity mládežnických kategorií s platností od pondělí 19. 10. 2020 do neděle 1. 11. 2020.

„V pátek odpoledne jsme byli kontaktováni Krizovým štábem města Sokolov, abychom z důvodu zhoršující se situace ohledně pandemie koronaviru v Sokolově přerušili veškeré tréninkové jednotky mládežnických kategorií v době 19. 10. – 1. 11. To budeme samozřejmě respektovat a o dalších krocích se rozhodneme podle vývoje situace,“ reagoval na tuto prosbu prezident klubu Václav Dobřemysl.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.