7.11. 2020 | A-tým | Tomáš Bachratý
Kluci ukázali charakter, chválí si Tomáš Hamara

Sportovní manažer a trenér v jedné osobě Tomáš Hamara se rozpovídal o návratu k tréninkům na ledě. Doufá hlavně v rychlý restart Chance ligy.

A o čem že Tomáš Hamara hovořil?

O návratu na led
Od středy se opět připravujeme na ledě, což je pro nás skvělá zpráva. Konečně jsme se mohli vrátit k hokeji a hlavně k tomu, co nás baví. Program je podobný jako v přípravném období v létě. Využíváme možnosti dvoufázové přípravy. Kluci tak mají čas se v klidu vrátit do optimální formy a pohody.

O restartu Chance ligy
Jediné co řešíme, je začátek soutěže. Doufám, že Chance liga začne co nejdřív a v utkáních budeme moci prodat vše, co jsme natrénovali během dlouhé pauzy. Zápasy pro nás všechny budou tou pomyslnou třešničkou na dortu.

O absencích v týmu
Tým trénuje skoro kompletní. Chybí jen Petr Přindiš, který pomalu začíná s tréninkem po lehčí operaci.

Pochvala směrem k hráčům
Chtěl bych vyzvednout charakter, vůli, pokoru a neskutečnou píli v tréninku v této nelehké době. Ta není snadná jak pro normální život, tak i pro sport. Kluci ukázali svým přístupem výborný charakter, který je zdobí v celkovém projevu jak na ledě, tak i mimo něj. Myslím, že to je hlavní faktor, díky kterému se nám podařil vstup do soutěže.

A závěrem...
V neposlední řadě bych rád poděkoval našemu vedení, které nám připravuje skvělý servis a snaží se nám vycházet maximálně vstříc. Už se moc těším na utkání a hlavně doufám, že se brzy zpřístupní i pro fanoušky a my si budeme moci užívat parádní atmosféru a podporu našich příznivců.
Pořídili jsme deset hráčských setů od značky Bauer, se kterou od této sezóny spolupracujeme. Jedná se o sety pro nejmenší hokejisty, kteří budou chtít začít s hokejem u nás na Baníku. Set obsahuje hráčskou vestu, chrániče loktů, chrániče holení, rukavice a kalhoty. Aby byla výstroj kompletní, bylo opatřeno deset párů bruslí a deset černých helem s košíkem.

Brankář Oldřich Cichoň a útočníci Michal Gut s Jakubem Konečným se od 4. do 8. listopadu připravovali na Zimním stadionu v Litoměřicích na kempu reprezentace kategorie U20. Tu čeká v prosinci MS v kanadských městech Edmontonu a Red Deer.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.