27.11. 2020 | Mládež | Tomáš Stehlík
Kluky trénink baví, chválí přípravku trenér Kašpar

Naše hokejová základna, konkrétně malí hokejisté ročníků 2010 a 2011 se po dlouhé pauze konečně sešli k prvním tréninkům. Pod vedením Romana Kašpara pilují své dovednosti na hřišti pod zimním stadionem.

Nazout brusle a vyjet na led zimního stadionu? Pro mladé hokejisty zatím nereálné. Mládežnické výběry zatím musí vzít zavděk náhradnímu programu. A tak třeba kategorie přípravky, ročníky 2010 a 2011, trénují na žlutočerné střelnici v areálu zimního stadionu.

Trénink v režii Romana Kašpara probíhá po malých skupinkách tak, aby bylo možné dodržovat zpřísněný režim, který vyžadují nařízení vlády. Malí hokejisté si nestěžují, jsou rádi, že mohou být venku, v partě a s hokejkou v ruce. „Konečně jsme po pauze začali. Zkoušíme střelbu, trénujeme s kuličkou a podobně. Kluky to baví," pochvaluje si Roman Kašpar, asistent trenéra od základny po 3. třídu.