15.12. 2020 | Klub | Tomáš Bachratý
Velký návrat do Baníku

Možná jste podle nadpisu čekali hráčskou posilu, ale tentokrát se jedná o posilu do týmu redakce. Tomáš Bouda se vrací do klubu jako šéfredaktor.

Dlouhých dvanáct let byl Tomáš Bouda zapojen do chodu klubu. Když byl v dubnu ohlášen jeho odchod, sklidil mnoho chvály a díků jak od vedení, hráčů, tak i fanoušků. Po půl roce se Tomáš vrací na místo činu a ujme se role šéfredaktora a i nadále Vás bude zásobovat fotkami z domácích zápasů.

„Kdo mě zná, tak ví, že Baník je pro mě srdeční záležitostí a tato slova nejsou klišé. Návrat jsem rozhodně takto rychle neplánoval. Osud však tomu chtěl jinak. Během půlroku se událo mnoho změn, především v osobním životě a následně přišla i nabídka k návratu. Po úvaze jsem ji přijal. Velkou roli sehrál i fakt, že vidím, s jakým nasazením se práci věnují současní redaktoři a bude mi ctí s nimi spolupracovat. Stejně tak se těším na spolupráci s ostatními lidmi, kteří se podílejí na vzestupu Baníku. Nehodlám jako šéfredaktor dělat žádnou revoluci, avšak pro zlepšování je vždy prostor. Výhodou pro mě je znalost prostředí, služebně patřím k těm starším na Baníku a tím, že původně jsem býval také jedním z fanoušků, dovolím si tvrdit, že se dokážu vžít do jejich pocitů a potřeb. Na druhou stranu za ty roky vím, co tato práce obnáší a jak je časově náročná. Ve spolupráci s kolegy v redakci se ale budeme snažit zajistit pro Baník co nejlepší servis a přiložit ruku k dílu k dalšímu progresu klubu. Kromě role šéfredaktora se zaměřím i na naši mládež, kde bych rád propagaci zvýraznil,“ říká ke svému návratu Tomáš Bouda.