22.12. 2020 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Baník v předvánočním čase pomáhal

Stejně jako každý rok, tak i letos se HC Baník Sokolov zapojil do charitativních akcí. Tentokrát si na své přijdou i čtyřnozí kamarádi.

V minulosti se Baník podílel na různých charitativních akcích. Vše odstartovalo pohárovým utkáním s Karlovými Vary, kdy se pomáhalo malé Toničce. Ale charita se od Baníku dočkala i další podpory. Jmenovat můžeme „Miminka do dlaně“, klub podpořil Adámka na jeho cestě za uzdravením, Oddělení následné péče sokolovské nemocnice, sportovní klub pro handicapované sportovce SK Kontakt, Martina Jora, Český registr dárců krvetvorných buněk IKEM, děti z OSPODu, Společnost pro pomoc při Huntingtonově chorobě, Danielku s Ondráškem, Dětské oddělení nemocnice Sokolov, holčičku z Chebu i našeho hokejistu Stáníka.

Nyní nadešel čas Vánoc, a tak se kabina, realizační tým a management Baníku opět činili. Vůbec poprvé se letos dostalo na zvířátka, konkrétně na Záchytné zařízení pro psy na ranči Vránov a i na kočičky - Láskou ke kočkám z.s. v Sokolově. Oba útulky obdržely od baníkovců finanční dar v hodnotě 7000 Kč.

A to nebylo vše. Jako správný kapitán se Tomáš Rohan vydal i do Sokolíku – Domovu pro osoby se zdravotním postižením, kde předal šek v hodnotě 13.800 Kč. Ve všech zařízeních udělal náš kapitán velkou radost a věnované finanční prostředky budou využity správným směrem.

Jsme rádi, že jsme mohli sbírkou v kabině, spolu s členy realizačního týmu a managementu v předvánočním čase pomoct potřebným. Do budoucna chceme podobné akce určitě zopakovat...