3.1. 2021 | A-tým | Tomáš Bouda
Baníkovci mají za sebou první trénink v novém roce

Téměř třicítku hráčů přivítali trenéři na prvním tréninku roku 2021.

Až na Michaly Houdka a Guta v kompletní sestavě se sešel Baník k prvnímu tréninku roku 2021. Trenérům se hlásili tři gólmani a více než pět pětek hráčů. A první trénink v novém roce absolvovali sokolovští hokejisté pěkně zostra. „Zaměřili jsme se na to, abychom se trochu vybruslili z oslav a svátků. Takže to bylo spíše o tom se vyjezdit a dostat se zpátky do tempa, protože jsme nebyli 4 dny na ledě,“ okomentoval první týmové setkání hlavní kouč Tomáš Hamara.

Poslední zápas odehrál Baník 12. 12., po pár dnech tréninku následovala vánoční pauza, několik tréninkových jednotek a poté čtyřdenní volno na přelomu roku. „Těch přestávek už je hodně. A každá, která je delší než dva dny, tak je znát a je pro hráče těžší se do toho vrátit. Ale vypotili jsme to, kluci jezdili parádně, takže jsem spokojený,“ pokračuje trenér Baníku.

Přes vánoční pauzu se Baníku vyléčili všichni zranění včetně Přindiše, Tůmy či Vracovského. Trénink sice nedokončil novopečený otec Adam Rulík, ale jinak mohl být kouč Baníku spokojen i s počtem hráčů. „Vracejí se nám všichni zranění. Dnes nás bylo do pole šestadvacet, takže jsme měli plný počet a všichni kluci po zranění či nemoci již trénují,“ uvedl po prvním tréninku roku 2021 Tomáš Hamara.

Tréninku se zúčastnili i nováčci, kteří budou již zítra představeni.