16.2. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Hráči základny trénovali individuálně na střelnici

Ani mráz a sníh nezastaví základnu v tom, aby její hráči trénovali. Tentokrát naši nejmladší využili střelnici na Baníku.

Pod dohledem trenérů Ivana Říhy a Jiřího Benešovského se hráči základny postupně scházeli na střelnici v areálu Baníku, aby si individuálně zatrénovali.

Bohužel bez bruslí, ale aspoň s hokejkami v ruce, tak vypadala příprava základny v minulých dnech. Trenéři, aby vyhověli nařízením, se připravovali se svými svěřenci individuálně, případně pod jejich dohledem trénovali hráči ve dvojicích.

Malí baníkovci vystříleli bezpočet puků, trénovali přihrávky, zpracování či vedení kotouče. Aby se mohlo vystřídat co nejvíce dětí, trenéři věnovali přípravě několik hodin na úkor svého volného času.