16.2. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Hráči základny trénovali individuálně na střelnici

Ani mráz a sníh nezastaví základnu v tom, aby její hráči trénovali. Tentokrát naši nejmladší využili střelnici na Baníku.

Pod dohledem trenérů Ivana Říhy a Jiřího Benešovského se hráči základny postupně scházeli na střelnici v areálu Baníku, aby si individuálně zatrénovali.

Bohužel bez bruslí, ale aspoň s hokejkami v ruce, tak vypadala příprava základny v minulých dnech. Trenéři, aby vyhověli nařízením, se připravovali se svými svěřenci individuálně, případně pod jejich dohledem trénovali hráči ve dvojicích.

Malí baníkovci vystříleli bezpočet puků, trénovali přihrávky, zpracování či vedení kotouče. Aby se mohlo vystřídat co nejvíce dětí, trenéři věnovali přípravě několik hodin na úkor svého volného času.

Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.