21.2. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Bruslení v přírodě využívala i základna

V současné době již zamrzlé vodní plochy v regionu tají a jakýkoliv pohyb po nich by byl nebezpečný. Bruslení na rybnících si však v posledních dnech užívala i základna.

Dolní Rychnov, Těšovice, Rudolec, Oloví, Nové Sedlo, Krajková, samozřejmě Medard a také Rotava, kde vyrůstali bratři Rohanové či současný trenér základny Ivan Říha. Na těchto místech se připravovali hráči základny. Tentokrát však ne pod dohledem trenérů, ale se svými rodinami.

Počasí v uplynulých dnech přálo bruslení, a tak snad nebylo hráče základny, který by nevyrazil na zamrzlou ledovou plochu. Docházelo tak i k pikantním rodinným soubojům, neboť děti nejen bruslily, ale také se svými rodinami trénovaly přihrávky, práci s holí či například nájezdy. Trenérům pak večer zvonily telefony a upozornění na zprávy, ve kterých se jejich svěřenci chlubili svými pokroky na ledě.