28.2. 2021 | A-tým | Tomáš Bachratý
Denis Zeman dohraje sezonu v extraligovém Litvínově

Dvacetiletý obránce, který za Baník odehrál letos 23 zápasů (3+12) míří do extraligy. Ve zbytku sezony bude bojovat také v černožlutém dresu a to konkrétně v Litvínově.

Denis Zeman v letošním extraligovém ročníku už za Vervu odehrál deset zápasů a nyní může přidat další starty v základní části a následném předkole play off, které už si Litvínov vybojoval„Litvínov měl o Denise velký zájem, ale ten chtěl nejprve Baníku pomoci vybojovat účast v předkole play off a pak řešit přesun do Litvínova. Jelikož se nám včera podařilo zajistit účast ve vyřazovacích bojích a Litvínov má problém se zraněnými obránci, opět o Denise projevil zájem a my jsme se rozhodli mu umožnit dohrát sezonu v extralize. Děkujeme za skvělé výkony v Baníku a budeme rádi, když se Denis v našem dresu ještě objeví, dodal k přesunu talentovaného obránce sportovní manažer a trenér Tomáš Hamara.