Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
5.3. 2021 | Mládež | Redakce HC Sokolov
Vyrůstej s Baníkem - Lockdown

Vyrůstej s Baníkem - Lockdown

Proč zrovna hokej, co všechno to obnáší a další odpovědi, na otázky, na které se děti nejvíce ptají? To je náš nový seriál Vyrůstej s Baníkem. Hráči A-týmu na tyto otázky odpovídají. Tentokrát hráči odpovídají na otázku, jak se tým vypořádal s “lockdownem” a jak probíhal trénink v nouzovém stavu.

Hokej je český národní sport. Téměř každý malý chlapec někdy zatoužil být hokejistou. Ale hokej je tady i pro holky. Hokej je totiž pro každého a ani není tak finančně náročný, jak by se mohlo na první pohled zdát. Stačí to jen zkusit...

Navzdory současné situaci Baník i nadále pořádá nábory. Přihlašovat se na ně mohou děti prostřednictvím svých rodičů u trenéra Ivana Říhy, který má nábory na starost a řekne další podrobnosti. Kontakt na trenéra je riha@hcsokolov.cz, případně telefon 607 117 448.

Pojď vyrůstat s Baníkem. Poznáš nové kamarády, naučíme tě hrát hokej, ale vymyslíme spolu i další zábavu a dáme si také trochu do těla. Fyzická kondice prospěje Tvému zdraví a to se v dnešní době hodí více než jindy. Trénujeme i na suchu a děláme i jiné sporty. Ale na led se brzy vrátíme a budeme ještě silnější. Tak popros rodiče a přidej se k nám. Baník nejen hokej…


Krátké zprávy
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).