Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
30.3. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Sezonu 2020/2021 završila trenérská rada

Sezonu 2020/2021 završila trenérská rada

Trenéři udělali tečku za uplynulou sezonu, zároveň jsou již v plném proudu přípravy na sezonu novou.

Minulý týden se konala poslední trenérská rada v sezoně 2020/2021. Ze strany vedení bylo trenérům mládeže poděkováno za práci v sezoně, která byla složitá pro všechny a doufejme, že se již nebude opakovat.

Byly představeny i plány na novou sezonu, kdy dojde také k určitým změnám. Brzy budou zveřejněny trenérské týmy, svého nového trenéra například získá třetí třída. Ale dojde i k dalším změnám ve prospěch zkvalitnění práce s mládeží.

Po inventuře budou také dokoupeny nové pomůcky a již nyní probíhají přípravy na novou sezonu. Samozřejmě se klub bude muset řídit vládními nařízeními, ale pokud to situace dovolí, tak v jednání jsou i tréninky na ledové ploše již během letní přípravy.

Zhruba do poloviny dubna budou zveřejněny tréninkové skupiny mládeže se všemi potřebnými informacemi, včetně nastínění tréninkového mikrocyklu. Prioritou klubu je také zintenzivnění komunikace s rodiči a důraz na náborové akce.

Přípravné období pro mládež by mělo začít v pondělí 26. 4. 2021.

Veškeré novinky budou postupně zveřejňovány na webových stránkách.

Krátké zprávy
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).