30.3. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Sezonu 2020/2021 završila trenérská rada

Trenéři udělali tečku za uplynulou sezonu, zároveň jsou již v plném proudu přípravy na sezonu novou.

Minulý týden se konala poslední trenérská rada v sezoně 2020/2021. Ze strany vedení bylo trenérům mládeže poděkováno za práci v sezoně, která byla složitá pro všechny a doufejme, že se již nebude opakovat.

Byly představeny i plány na novou sezonu, kdy dojde také k určitým změnám. Brzy budou zveřejněny trenérské týmy, svého nového trenéra například získá třetí třída. Ale dojde i k dalším změnám ve prospěch zkvalitnění práce s mládeží.

Po inventuře budou také dokoupeny nové pomůcky a již nyní probíhají přípravy na novou sezonu. Samozřejmě se klub bude muset řídit vládními nařízeními, ale pokud to situace dovolí, tak v jednání jsou i tréninky na ledové ploše již během letní přípravy.

Zhruba do poloviny dubna budou zveřejněny tréninkové skupiny mládeže se všemi potřebnými informacemi, včetně nastínění tréninkového mikrocyklu. Prioritou klubu je také zintenzivnění komunikace s rodiči a důraz na náborové akce.

Přípravné období pro mládež by mělo začít v pondělí 26. 4. 2021.

Veškeré novinky budou postupně zveřejňovány na webových stránkách.