27.4. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Mládež začala s letní přípravou. Základna pořádá nábor

Konečně. Mládež Baníku se dočkala a v pondělí 26. 4. odstartovala letní příprava. Dnes se k tréninku poprvé sejde i základna, která pořádá celoroční nábor.

V areálu Baníku se v pondělí 26. 4. sešli starší žáci, dorostenci a junioři, aby zahájili letní přípravu. Ta konečně probíhá "společně", avšak s různými opatřeními. Na všechny kategorie čeká pestrý a náročný program, aby pokud možno se dohnalo tréninkové manko. Jakmile to situace dovolí, bude moct mládež Baníku využívat i ledovou plochu v Karlových Varech.

V úterý 27. 4. pak letní přípravu zahájí i ostatní kategorie Baníku, včetně našich nejmenších hokejistů. A je to právě základna, která pořádá nábor do svých řad.

Zájemci o hokej se mohou hlavnímu trenérovi Ivanovi Říhovi hlásit na telefonním čísle 607 117 448 či na e-mailu riha@hcsokolov.cz

A jak základna bude trénovat?

Program tréninků:
ÚT 16:30 - 17:45
Areál Baníku (multifunkční hřiště)
ČT 16:30 - 17:45
Areál Baníku (multifunkční hřiště/střelnice)
NE 13:30 - 14:30
Zimní stadion Karlovy Vary (pokud bude umožněno v závislosti na epidemiologických opatřeních)

Pokud děti chtějí zkusit hokej, tak rozhodně neváhejte. HC Baník Sokolov vám například i půjčí výstroj. Pro bližší informace kontaktujte výše uvedeného trenéra.