6.5. 2021 | A-tým | Tomáš Stehlík
PŘÍPRAVA: Program přátelských utkání

Tradiční souboj s karlovarskou Energií nebo opakování loňského dvojboje se Slavií Praha a Litoměřicemi. To je jen krátký výčet z programu přátelských utkání před startem nové sezony Chance ligy.

Hokejistům sokolovského A-týmu začala příprava teprve před pár dny, my už však známe program přátelských utkání, která nás čekají od konce července do začátku září. Pro naše fanoušky máme dobrou zprávu. Pokud budou zimní stadiony přes léto otevřené veřejnosti, mohou se těšit na sedm domácích zápasů!

Program přátelských utkání otevře ve čtvrtek 29. července domácí souboj s mosteckými Lvi. Tradiční utkání proti extraligové Energii Karlovy Vary uvidí sokolovský zimní stadion v úterý 10. srpna. Další utkání půjdou v několikadenních odstupech rychle za sebou. Slavia Praha, soupeř z posledního předkola Litoměřice nebo druholigoví soupeři z Klatov a Tábora, celkem nás čeká jedenáct střetnutí. Generálkou na první kolo Chance ligy bude odveta na ledě litoměřických Kališníků ve čtvrtek 2. září.

Kompletní program přípravných utkání najdete zde.