5.6. 2021 | Klub | Tomáš Stehlík
Zvelebujeme stadion, hledáme dobrovolníky!

Na nadcházející tři víkendy plánujeme velkou akci. Uskuteční se malování a úklid ochozů na sokolovském zimním stadionu a my hledáme dobrovolníky, kteří by přidali ruku k dílu a pomohli tak zvelebit prostory našeho hokejového království!

Malování ochozů proběhne o nejbližších dvou víkendech, tedy 12. a 13. června a o týden později 19. a 20. června. Na poslední červnový víkend 26. a 27. je pak naplánovaný závěrečný úklid. Vítán bude každý, kdo bude ochotný pomoci, na věku nezáleží. Zájemci se mohou hlásit i jen na jeden konkrétní den, není tedy nutné být na stadionu všechny tři víkendy.

Začátek akce je každou sobotu i neděli v 10 hodin dopoledne. Bude zajištěno občerstvení a pro dobrovolníky budou připraveny i pracovní pomůcky a potřebné vybavení. Doporučujeme pouze přijít v pracovním oblečení.

Přihlašovat se můžete na emailovou adresu beran@hcsokolov.cz