17.8. 2021 | Klub | Tomáš Bouda
Synthomer a.s. bude i nadále partnerem naší mládeže

Spolupráce se Synthomer a.s. bude pokračovat. Společnost je partnerem mládeže.

Je nám ctí oznámit, že HC Baník Sokolov bude i nadále spolupracovat se společností Synthomer a.s., která je partnerem naší mládeže.

Chemické závody a hokej. Toto spojení a spolupráce má v Sokolově dlouhou tradici. V devadesátých letech dokonce klub nastupoval v první lize i s názvem společnosti ve svém jméně. Před několika lety se toto spojení znovu obnovilo, když společnost Synthomer a.s. začala klub opět podporovat. Jeden z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v Sokolově se stal partnerem naší mládeže, čehož si velmi vážíme.

Synthomer a.s. se řadí do skupiny důležitých středoevropských výrobců a exportérů produktů z oblasti kyseliny akrylové, jejich esterů a akrylátových polymerů. Sokolovský závod Synthomer je nedílnou součástí mezinárodní společnosti Synthomer se sídlem ve Velké Británii, jejíž historie sahá až do roku 1863.

Firma byla v roce 2020 oceněna titulem „Zaměstnavatel regionu“ v oblasti péče o lidské zdroje a kromě podpory sportu se společnost také zaměřuje na spolupráci v oblasti školství.

Synthomer a.s. udržuje úzké kontakty ze základními školami na Sokolovskou a v oblasti mládeže bude spolupráce pokračovat i s naším klubem. Děkujeme!

Web společnosti: Synthomer a.s.