17.8. 2021 | Klub | Tomáš Bouda
Synthomer a.s. bude i nadále partnerem naší mládeže

Spolupráce se Synthomer a.s. bude pokračovat. Společnost je partnerem mládeže.

Je nám ctí oznámit, že HC Baník Sokolov bude i nadále spolupracovat se společností Synthomer a.s., která je partnerem naší mládeže.

Chemické závody a hokej. Toto spojení a spolupráce má v Sokolově dlouhou tradici. V devadesátých letech dokonce klub nastupoval v první lize i s názvem společnosti ve svém jméně. Před několika lety se toto spojení znovu obnovilo, když společnost Synthomer a.s. začala klub opět podporovat. Jeden z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v Sokolově se stal partnerem naší mládeže, čehož si velmi vážíme.

Synthomer a.s. se řadí do skupiny důležitých středoevropských výrobců a exportérů produktů z oblasti kyseliny akrylové, jejich esterů a akrylátových polymerů. Sokolovský závod Synthomer je nedílnou součástí mezinárodní společnosti Synthomer se sídlem ve Velké Británii, jejíž historie sahá až do roku 1863.

Firma byla v roce 2020 oceněna titulem „Zaměstnavatel regionu“ v oblasti péče o lidské zdroje a kromě podpory sportu se společnost také zaměřuje na spolupráci v oblasti školství.

Synthomer a.s. udržuje úzké kontakty ze základními školami na Sokolovskou a v oblasti mládeže bude spolupráce pokračovat i s naším klubem. Děkujeme!

Web společnosti: Synthomer a.s.

Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.