5.9. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
9. třída na Ventura pub Evropák cupu stříbrná

Baníkovci U14 skončili na domácím turnaji na druhém místě. Matyáš Šedivec se stal nejlepším útočníkem turnaje.

Poslední srpnová neděle patřila na sokolovském zimním stadionu turnaji U14. Partnerem tohoto turnaje se stala známá karlovarská restaurace Ventura pub Evropák.

Turnaje se kromě domácího týmu zúčastnily i celky Mariánských Lázní, Klatov a Rokycan. Hrálo se systémem 2x18 minut, kdy každá část byla hodnocena jako samostatný zápas za dva body.

Baník na turnaji poznal hořkost porážky pouze v jediném zápase a to s Rokycany. Pro soupeře to byl jediný zisk na turnaji, pro baníkovce naopak ztráta, která stála deváťáky vítězství na turnaji. První místo tak nakonec získaly Klatovy, které s Baníkem remizoval 2:2 a prohrály 1:2. Baník ztratil bod i s Mariánskými Lázněmi po remíze 3:3 a předchozí výhře 2:1.

Nejlepším útočníkem se stal Matyáš Šedivec z HC Baník Sokolov.

Trenér Radim Zbránek zhodnotil turnaj následovně: „Zápasy byly vyrovnané a turnaj měl náboj. Kluci odvedli dobrý výkon, ale turnaj nám ukázal, na čem je ještě potřeba zapracovat. Všichni účastníci byli spokojeni. Nám pak uteklo první místo o jediný bod.“

Velké poděkování patří Ventura pub Evropák, partnerovi HC Baník Sokolov.

Výsledky Baníku:

HC Baník Sokolov – HC Mariánské Lázně 2:1, 3:3