10.9. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Do nové sezony vstupují i žáci

HC Baník Sokolov bude i v letošním ročníku působit v nejvyšší žákovské kategorii.

Nejen A-tým, ale také jejich mladší kolegové zažijí o víkendu vstup do mistrovských soutěží. Hned pět žákovských tříd o víkendu nastoupí do bojů o body.

V sobotu 11.9.2021 se na domácím ledě představí žáci 7. a 9. třídy, kteří budou nastupovat v nejvyšší žákovské soutěži. Prvním soupeřem budou Mostečtí lvi. Sedmé třídě začíná zápas v 11:15 hodin, jejich starší kolegové pak Most vyzvou od 13:15 hodin.

V žákovské lize nečeká Baník nic lehkého, vždyť utkávat se Baník bude s tradičnímu baštami mládežnického hokeje jakými jsou Litvínov, Chomutov a chybět nebude ani derby s Karlovými Vary.

Účastníci žákovské ligy starších žáků „A“: HC Baník Sokolov, Mostečtí Lvi, HC Stadion Litoměřice, HC Slovan Louny, HC Energie Karlovy Vary, Piráti Chomutov, HC Verva Litvínov, HC Slovan Ústí nad Labem.

Účastníci žákovské ligy mladších žáků „C“: HC Baník Sokolov, Mostečtí Lvi, HC Stadion Litoměřice, HC Slovan Louny, HC Děčín, HC Energie Karlovy Vary, Piráti Chomutov, HC Verva Litvínov, HC Slovan Ústí nad Labem, SK Kadaň.

O víkendu však zahajuje i osmá a šestá třída. Osmička se představí v neděli od 13:30 hodin na domácím ledě proti týmu HC Mariánské Lázně. To šesťáky čeká náročnější program. V sobotu totiž Baník bude předehrávat utkání v Karlových Varech a v neděli pak sehraje od 11:30 duel s Mariánskými Lázněmi.

Účastníci žákovské ligy starších žáků „B“:HC Baník Sokolov, HC Stadion Cheb, HC Tachov, HC Čerti Ostrov, HC Rebel Nejdek, HC Mariánské Lázně, HC Energie Karlovy Vary.

Účastníci žákovské ligy mladších žáků D“: HC Baník Sokolov, HC Stadion Cheb, HC Tachov, HC Čerti Ostrov, HC Rebel Nejdek, HC Mariánské Lázně, HC Energie Karlovy Vary.

A posledním týmem, který rozehraje svou mistrovskou soutěž bude 5. třída, která bude nastupovat v soutěži Karlovarského kraje. I pátá třída bude hrát v prvním kole doma a to v neděli od 16:15 hodin proti týmu HC Čerti Ostrov

Účastníci soutěže 5. tříd Karlovarského kraje: HC Baník Sokolov, HC Stadion Cheb, HC Mariánské Lázně, HC Čerti Ostrov, HC Energie Karlovy Vary.

Soupiska starších žáků: Radek Novák, Tobiáš Čurlin, Mikuláš Král – František Nešvera, Patrik Šenkýř, Jindřich Hotárek, Matěj Bauer, Anna Ticháčková, Filip Fišer, Matěj Herout, Tomáš Kohout – Václav Dobřemysl, Adam Hanek, Jakub Juříček, Matyáš Šedivec, David Sztolarik, Filip Křivka, Adam Horváth, Matyáš Dulovec, Adam Makaj, Denis Keprta, Miroslav Naď, Jiří Kalous, Jan Hruška, Josef Botoš, Aleš Moulis, Tristan Bavor, Pavel Palouš, Dominik Skála

Soupiska mladších žáků: Vojtěch Švejada, Antonín Vaidiš, Lukáš Václav – Alexandr Gašparik, Pavel Švejda, Richard Gregor, František Ruml - Adam Rybár, Tommy Hirth, Dominik Bubenščikov, Lukáš Berger, Nico Landa, Vilém Kuplent, Leonardo Schmidtgen, Jakub Oračko, Matyáš Fiaila, Mathias Štěrba, Jakub Pochyba, Tomáš Urbich, Roman Kašpar, Marek Mankoš, Matouš Sipl, Stanislav Franc, Nikolas Kursa, Jiří Lexa, Zdeněk Bíba, Petr Kukla, Tobiáš Beran, Miroslav Slavík.

Soupiska 5. třídy: Alexandr Brychta, Štěpán Dubaj, Jaroslav Dvořák, Tobias Gössl, Fabio Peter, Petr Egon Rosenkranz, Adam Skála, David Szabó, David Veřtát, Dominik Vican, Jiří Vlach, Patrik Rohm, Tomáš Zuber.