14.9. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Výsledkový servis mládeže

O víkendu se rozjely žákovské soutěže. Zatímco v lize žáků A a C slavil Baník úspěch, na uplynulý víkend by nejraději zapomněl šestá třída. Osmáci naopak byli taktéž úspěšní.

9. třída:

HC BANÍK SOKOLOV – MOSTEČTÍ LVI 9:1

Branky a asistence: Fišer, Sztolarik (Horváth A.), Naď, Keprta (Naď), Hanek (Šedivec), Hanek, Hanek, Šedivec (Nešvera, Hanek), Keprta (Šedivec, Hanek).

Sestava: Novák – Bauer, Nešvera, Fišer, Naď, Keprta, Šedivec, Horváth A., Sztolarik, Kalous, Hanek

Marek Brzobohatý: Deváťáci si poradili se soupeřem z Mostu lépe, než mladší kategorie. V zápase rozhodla druhá třetina, kde dali kluci šest gólů a tím si vytvořili náskok a v poklidu dohráli úvodní kolo soutěže.

8. třída:

HC BANÍK SOKOLOV – HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 12:6

Branky a asistence: Šedivec (Bauer), Skála (Dulovec), Skála (Dulovec), Skála (Šedivec), Skála, Moulis (Dulovec), Moulis (Křivka), Dulovec, Moulis, Křivka (Bavor), Šedivec (Dulovec, Skála), Skála.

Sestava: Čurlin (34. Král) – Herout, Hotárek, Bauer, Moulis, Skála, Šedivec, Křivka, Bavor, Makaj, Dulovec

7. třída:

HC BANÍK SOKOLOV – MOSTEČTÍ LVI 8:5

Branky a asistence: Rybár, Bíba, Gregor, Bíba, Bíba (Bubenščikov), Bubenščikov (Gregor), Sipl (Lexa), Hirth

Sestava:  Švejda V. - Gregor, Ruml, Švejda P. - Bíba, Sipl, Slavík, Kukla, Rybár, Beran, Lexa, Kursa, Hirth, Bubenščikov.

Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci hráli dvě třetiny výsledkově vyrovnaně, avšak na ledě měli daleko více brankových příležitostí, jen ta koncovka scházela. Co se klukům nedařilo během prvních dvou třetin, ve třetí třetině dohnali a tak zasloužené zvítězili 8:5.

6. třída:

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV 32:1

Branka: Vlach

Sestava: Václav – Pochyba, Mankoš, Urbich, Gašparík – Kašpar, Berger, Vlach, Jindra, Oračko, Schmidtgen, Kuplent, Landa

HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – HC BANÍK SOKOLOV 13:5

Branky a asistence: Bubenščikov, Bubenščikov, Pochyba, Jindra (Bubenščikov), Bubenščikov

Sestava: Václav – Štěrba, Pochyba, Urbich, Kuplent – Kašpar, Berger, Jindra, Sipl, Oračko, Landa, Bubenščikov

Radim Zbránek: Těžko se mi po obou zápasech hledají slova. Musíme pořád pracovat a zlepšovat se. Ve všem.

5. třída:

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV (oficiální zápas nesehrán - nedostatek hráčů soupeře)

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.

Reprezentační dvacítka má za sebou povedený turnaj v Hodoníně a byli u toho i hráči, kteří ještě v nedávné době oblékali dres Baníku Sokolov. Svěřenci Karla Mlejnka uspěli proti Finsku 3:0 (druhý gól dával Jakub Konečný, nahrával mu Lukáš Stehlík), poté deklasovali poměrem 9:3 Švédsko (Lukáš Stehlík 1+1, Michal Gut 1+2, Jakub Konečný 1+2) a celkovému triumfu nezabránila ani závěrečná prohra s Ruskem 3:4 (Michal Gut a Lukáš Stehlík po gólu, Jakub Konečný asistence).

Součástí reprezentačního výběru byli také Tomáš Urban a Jiří Ticháček. Mezi náhradníky byli připraveni brankáři Oldřich Cichoň a Patrik Hamrla. Výborný výsledek české juniorské reprezentace a neméně dobrý obraz sokolovského hokeje.

Kompletní výsledky turnaje, tabulku a fotogalerii najedete na webu Českého hokeje.