14.9. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Výsledkový servis mládeže

O víkendu se rozjely žákovské soutěže. Zatímco v lize žáků A a C slavil Baník úspěch, na uplynulý víkend by nejraději zapomněl šestá třída. Osmáci naopak byli taktéž úspěšní.

9. třída:

HC BANÍK SOKOLOV – MOSTEČTÍ LVI 9:1

Branky a asistence: Fišer, Sztolarik (Horváth A.), Naď, Keprta (Naď), Hanek (Šedivec), Hanek, Hanek, Šedivec (Nešvera, Hanek), Keprta (Šedivec, Hanek).

Sestava: Novák – Bauer, Nešvera, Fišer, Naď, Keprta, Šedivec, Horváth A., Sztolarik, Kalous, Hanek

Marek Brzobohatý: Deváťáci si poradili se soupeřem z Mostu lépe, než mladší kategorie. V zápase rozhodla druhá třetina, kde dali kluci šest gólů a tím si vytvořili náskok a v poklidu dohráli úvodní kolo soutěže.

8. třída:

HC BANÍK SOKOLOV – HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 12:6

Branky a asistence: Šedivec (Bauer), Skála (Dulovec), Skála (Dulovec), Skála (Šedivec), Skála, Moulis (Dulovec), Moulis (Křivka), Dulovec, Moulis, Křivka (Bavor), Šedivec (Dulovec, Skála), Skála.

Sestava: Čurlin (34. Král) – Herout, Hotárek, Bauer, Moulis, Skála, Šedivec, Křivka, Bavor, Makaj, Dulovec

7. třída:

HC BANÍK SOKOLOV – MOSTEČTÍ LVI 8:5

Branky a asistence: Rybár, Bíba, Gregor, Bíba, Bíba (Bubenščikov), Bubenščikov (Gregor), Sipl (Lexa), Hirth

Sestava:  Švejda V. - Gregor, Ruml, Švejda P. - Bíba, Sipl, Slavík, Kukla, Rybár, Beran, Lexa, Kursa, Hirth, Bubenščikov.

Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci hráli dvě třetiny výsledkově vyrovnaně, avšak na ledě měli daleko více brankových příležitostí, jen ta koncovka scházela. Co se klukům nedařilo během prvních dvou třetin, ve třetí třetině dohnali a tak zasloužené zvítězili 8:5.

6. třída:

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV 32:1

Branka: Vlach

Sestava: Václav – Pochyba, Mankoš, Urbich, Gašparík – Kašpar, Berger, Vlach, Jindra, Oračko, Schmidtgen, Kuplent, Landa

HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – HC BANÍK SOKOLOV 13:5

Branky a asistence: Bubenščikov, Bubenščikov, Pochyba, Jindra (Bubenščikov), Bubenščikov

Sestava: Václav – Štěrba, Pochyba, Urbich, Kuplent – Kašpar, Berger, Jindra, Sipl, Oračko, Landa, Bubenščikov

Radim Zbránek: Těžko se mi po obou zápasech hledají slova. Musíme pořád pracovat a zlepšovat se. Ve všem.

5. třída:

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV (oficiální zápas nesehrán - nedostatek hráčů soupeře)