16.9. 2021 | A-tým | Redakce HC Sokolov
Baví vás hokejové statistiky? Sbírejte s námi data přímo během utkání

Zajímají vás hokejové statistiky? Rádi byste se podíleli na sběru statistických dat z Chance ligy? Nyní máte ideální příležitost! Pro domácí utkání Sokolova hledáme pečlivé a spolehlivé statistiky.

Veškerá data se sbírají přímo v dějišti utkání, jednotlivé statistiky se během zápasu zadávají do speciální aplikace na tabletech. Výhodou je tedy znalost hokejových pravidel. Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol.

Výstupem vaší práce budou oficiální data, se kterými pracují jak kluby, tak vedení nejvyšších českých hokejových soutěží. Cenná data mohou být důležitou součástí ohodnocení výkonů týmů i jednotlivých hráčů Chance ligy.

Očekáváme především časovou flexibilitu, zodpovědný přístup k práci a ochotu učit se novým věcem. Novým členům nabízíme finanční přivýdělek, vstup na utkání Chance ligy a ojedinělou příležitost práce v hokejovém prostředí. V případě zájmu se můžete podílet i a na dalších zajímavých projektech.

V případě zájmu zašlete mail: ondrej.vlk@esports.cz, do předmětu e-mailu uveďte: Statistik Sokolov

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.