12.10. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Výsledkový servis mládeže

Junioři byli o víkendu stoprocentní. Sedmá třída porazila Litvínov.

JUNIOŘI

SK KADAŇ – HC BANÍK SOKOLOV 1:8 (0:3, 1:4, 0:1)

Góly a asistence: Korčmaroš (Mareček, Príhoda), Bubeliny (Blecha), Mareček (Korčmaroš), Blecha (Mareček, Korčmaroš), Varvařovský (Príhoda), Varvařovský, Mareček (Korčmaroš, Blecha), Pašek (Varvařovský)

Sestava: Král (Bíma) - Bubeliny, Zolnaj, Vican, Valta, Dorot, Veverka O., Prošek - Mareček, Korčmaroš, Príhoda, Varvařovský, Blecha, Pašek, Pastier, Skuhravý, Czingel, Ondrejka

Jiří Parkmann: Do zápasu jsme vstoupil koncentrovaně, vyhráli jsme 3:0, čímž jsme položili základ k vítězství. Ve zbytku zápasu jsme měli mírnou převahu a utkání kontrolovali.

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB 6:2 (2:0, 1:0, 3:2)

Góly a asistence: Korčmaroš (Blecha), Príhoda (Varvařovský), Varvařovský (Valta, Skuhravý), Blecha (Mareček, Korčmaroš), Korčmaroš (Valta, Blecha), Korčmaroš (Mareček)

Sestava: Král (Bíma) - Zolnaj, Bubeliny, Valta, Vican, Dorot - Ondrejka, Blecha, Galla, Príhoda, Varvařovský, Mareček, Pašek, Korčmaroš, Skuhravý, Neubert, Pastier

DOROST

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV x

9. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC VERVA LITVÍNOV 4:11 (1:5, 0:3, 3:3)

Marek Brzobohatý: Do dnešního zápasu devátých tříd nastoupilo 5 hráčů mladšího věku, z důvodu zranění a nemoci hráčů dané kategorie. Tím že tato kategorie nastupuje oslabená, nešlo trenérům o výsledek, nýbrž o získávání zkušeností se silným soupeřem. Pozitivem byla třetí třetina, která skončila nerozhodně a v ní všichni bojovali na prahu svých možností.

8. TŘÍDA

HC TACHOV – HC BANÍK SOKOLOV 5:3 (0:0, 4:1, 1:2)

7. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC VERVA LITÍNOV 7:2 (1:0, 3:0, 3:2)

Marek Brzobohatý: Dnešní zápas naší sedmé třídě vyšel náramně, hráči hýřili pohybem a šancí bylo požehnaně, jen ta produktivita v první třetině scházela. Na druhou stranu je potřebu vyzdvihnout disciplínu týmu, kdy bylo pouze jedno vyloučení v závěru utkání a tím nedávali soupeři možnost přesilovek. Po zásluze byli všichni hráči za svůj výkon pochváleni.

6. TŘÍDA

HC TACHOV – HC BANÍK SOKOLOV 9:8 (4:0, 3:4, 2:4)

5. TŘÍDA

4. TŘÍDA

3. TŘÍDA

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC REBEL MĚSTO NEJDEK – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Benešovský – Bakura, Krása, Bartůňková, Matějka, Maurer, Jurčík

Jakub Truhlář: Kluci odehráli velice dobrý turnaj. Se všemi soupeři sehráli vyrovnané zápasy. Celý tým pracoval velmi dobře, jen je potřeba ještě zapracovat na proměňování šancí. Chválím celý tým za dobře odmakaný turnaj.

HC ENERGIE KARLOVY VARY „B“ – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

Sestava:Bubeník – Kilik, Drenka, Císler, Kubalík, Goga, Zachar

Jakub Truhlář: S karlovarskou Energií jsme svedli vyrovnaný souboj, ostatní soupeři bohužel byli nad naše síly. Velkou oporou týmu byl brankář Mates Bubeník, který odchytal fantasticky celý turnaj, zbytek týmu za ním svou hrou vůbec nezaostával. Chválím celý tým za dobře odmakaný turnaj.

2. TŘÍDA

VOLNO

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.