18.10. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Výsledkový servis mládeže

7. třída si připsala další body do tabulky. Velmi dobré výkony pak podali čtvrťáci. Marně pak na svého soupeře čekala pátá třída.

JUNIOŘI

DOROST

HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – HC BANÍK SOKOLOV

9. TŘÍDA

HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM – HC BANÍK SOKOLOV 7:3 (1:0, 3:1, 3:2)

Marek Brzobohatý: Soupeř byl kvalitní a kluci zápas odmakali. Nicméně na lepší výsledek to zatím nestačilo, vlivem nemoci a absencí tréninků po nemoci.

8. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 6:13 (3:7, 1:5, 2:1)

Radim Zbránek: Neplnili jsme, co jsme si řekli. Byli jsme pomalí na kotouči, postrádal jsem bojovnost a trápilo nás i proměňování šancí. V zápase však byly i světlé chvilky, kdy jsme si dokázali, že se se soupeřem dá hrát, ale nedokázali jsme takový výkon udržet delší dobu.

7. TŘÍDA

HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM – HC BANÍK SOKOLOV 5:5 (1:1, 2:1, 2:3)

Marek Brzobohatý: Klukům dvě třetiny chyběl větší pohyb a zbytečnými vyloučeními se dlouho nedokázali dostat do zápasu. Až třetí třetina za stavu 5:2, kluky vyburcovala k velkému finiši do konečných 5:5. Trenéři kluky pochválily za skvělý finiš.

HC BANÍK SOKOLOV – SK TRHAČI KADAŇ 6:2 (2:0, 2:2, 2:0)

Marek Brzobohatý: Kluci měli možnost rozvíjet kombinační pojetí hry, proti slabšímu soupeři. Některé akce byli pohledné a jiné upracované, ale všichni sbírali zkušenosti z kombinační hry.

6. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 2:19 (1:3, 1:6, 0:10)

Radim Zbránek: Stejně jako u osmé třídy jsme neplnili, co jsme si řekli. Velký problémem však byla i nedisciplinovanost, kdy jsme měli dvacet vyloučených a dvě třetiny zápasu jsme hráli ve čtyrech nebo ve třech.

5. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV soupeř se nedostavil k utkání

4. TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC REBEL MĚSTO NEJDEK – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Benešovský - Berka, Katriňák, Teplý, Muráň, Špaček, Hruboš, Karas, Bartůňková, Špaček

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Bubeník - Gregor, Dvořák, Křeček, Martin, Werner, Bakura, Fořt, Hendrych

Foto: zde

Richard Gregor a Ilja Bubenščikov: Kluci v zápasech bojovali a bylo vidět, že je hokej baví. Každá příležitost ke konfrontaci se svými vrstevníky je pro ně super.

3. TŘÍDA

2. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – volno

Jasným vítězstvím skončilo první přípravné utkání, které na sokolovském zimním stadionu odehrála 11. listopadu česká reprezentace do 16 let. Místo stejně staré reprezentace Švýcarska nakonec dorazil dorostenecký tým karlovarské Energie. Mladí reprezentanti si vytvořili náskok už v první třetině a nakonec vyhráli 5:1.
V sobotu 13. listopadu pak bylo původně v plánu utkání s dorostem pražské Sparty. Nakonec však došlo na odvetu proti energetikům. Ta vyšla lépe karlovarskému týmu, který zvítězil 4:1.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.