18.10. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
Výsledkový servis mládeže

7. třída si připsala další body do tabulky. Velmi dobré výkony pak podali čtvrťáci. Marně pak na svého soupeře čekala pátá třída.

JUNIOŘI

DOROST

HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – HC BANÍK SOKOLOV

9. TŘÍDA

HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM – HC BANÍK SOKOLOV 7:3 (1:0, 3:1, 3:2)

Marek Brzobohatý: Soupeř byl kvalitní a kluci zápas odmakali. Nicméně na lepší výsledek to zatím nestačilo, vlivem nemoci a absencí tréninků po nemoci.

8. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 6:13 (3:7, 1:5, 2:1)

Radim Zbránek: Neplnili jsme, co jsme si řekli. Byli jsme pomalí na kotouči, postrádal jsem bojovnost a trápilo nás i proměňování šancí. V zápase však byly i světlé chvilky, kdy jsme si dokázali, že se se soupeřem dá hrát, ale nedokázali jsme takový výkon udržet delší dobu.

7. TŘÍDA

HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM – HC BANÍK SOKOLOV 5:5 (1:1, 2:1, 2:3)

Marek Brzobohatý: Klukům dvě třetiny chyběl větší pohyb a zbytečnými vyloučeními se dlouho nedokázali dostat do zápasu. Až třetí třetina za stavu 5:2, kluky vyburcovala k velkému finiši do konečných 5:5. Trenéři kluky pochválily za skvělý finiš.

HC BANÍK SOKOLOV – SK TRHAČI KADAŇ 6:2 (2:0, 2:2, 2:0)

Marek Brzobohatý: Kluci měli možnost rozvíjet kombinační pojetí hry, proti slabšímu soupeři. Některé akce byli pohledné a jiné upracované, ale všichni sbírali zkušenosti z kombinační hry.

6. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 2:19 (1:3, 1:6, 0:10)

Radim Zbránek: Stejně jako u osmé třídy jsme neplnili, co jsme si řekli. Velký problémem však byla i nedisciplinovanost, kdy jsme měli dvacet vyloučených a dvě třetiny zápasu jsme hráli ve čtyrech nebo ve třech.

5. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV soupeř se nedostavil k utkání

4. TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC REBEL MĚSTO NEJDEK – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Benešovský - Berka, Katriňák, Teplý, Muráň, Špaček, Hruboš, Karas, Bartůňková, Špaček

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – HC BANÍK SOKOLOV výsledek se nezveřejňuje

Sestava: Bubeník - Gregor, Dvořák, Křeček, Martin, Werner, Bakura, Fořt, Hendrych

Foto: zde

Richard Gregor a Ilja Bubenščikov: Kluci v zápasech bojovali a bylo vidět, že je hokej baví. Každá příležitost ke konfrontaci se svými vrstevníky je pro ně super.

3. TŘÍDA

2. TŘÍDA