Pekár (Holub)

Štrunc, Baďouček, Brand, Jankovský, Korvas, Ruprecht

Urbánek, Dobrý, Mutinský, Straka, Hanzlíček, Komanec, Sýkora

Roman Kašpar trefil v nájezdech výhru béčka

Po dvou odložených zápasech si mistrovské utkání zahráli konečně i hráči B-týmu.

Po pátečním modelovém utkání, ve kterém B-tým podlehl juniorce Baníku 7:3, nastoupili hráči rezervy na domácím ledě proti Kaznějovu. B-tým poslal do utkání poměrně silnou sestavu s kompletními třemi pětkami. Hosté pak dorazili i s bývalým hráčem A-týmu Baníku Jakubem Ruprechtem.

V utkání, které nepřineslo příliš branek, se ujali vedení domácí hráči, když se ve 24. minutě prosadil Daniel Petrov. Těsný náskok vydržel Baníku do 42. minuty, kdy skóre srovnal David Baďouček. A protože během hrací doby, kdy dominovali oba brankáři, další gól nepadl, na řadu musely přijít nájezdy. V nich byl úspěšnější Baník, když vítěznou trefu zaznamenal Roman Kašpar, který tak rozhodl o dvoubodovém zisku pro Baník.

V pondělí pak na konto Baníku přibyli další tři body, když dvakrát nesehrané utkání s rezervou Chebu bylo kontumováno ve prospěch Sokolova. Tím se B-tým posunul na čtvrtou pozici v tabulce.