SNSNKKPV
Rozhodčí: Kostourek - Suchý, Špaček, tresty: 9:11
Vyloučení - 2 min.: 9:11
Počet diváků: 52
  • 02:32 Zbránek (Petrov Daniel, Bukovina)
  • 13:32 Čadek (Fidler, Hřebík)
  • 21:52 Kurfürst (Prachař)
  • 22:47 Jakubec
  • 31:03 Koco (Petrov Daniel, Bukovina)
  • 36:49 Zbránek (Petrov Daniel)
  • 37:31 Kubeš (Fidler)
Rokycany - Domažlice 6:4
Kaznějov - Mar. Lázně 6:1
Třemošná - Nejdek 3:2 SN
Cheb "B" - Klatovy "B" 3:7

Bíma (30.-60. Schmidt)

Trenéři:

Jiří Mašek, Jiří Veverka
Soupiska HC Tachov

Hliboký (Marek)

Vávra, Raba, Bolonin, Chaljavin

Jakubec, Róidt, Buben, Fidler, Čadek, Hřebík, Kubeš

Radim Zbránek při premiéře vstřelil dva góly

Další vítězství si na domácím ledě připsal B-tým. Porazil Tachov těsně 4:3 a je třetí v tabulce.

V dalším kole krajské ligy mužů hostil Baník soupeře z Tachova. Ten přijel do Sokolova sice jen s 11 hráči do pole, ale rozhodně nedal domácím nic zadarmo. V domácí sestavě se premiérově objevil Matěj Kurfürst a také trenér mládeže Radim Zbránek. Pro druhého jmenovaného to byla obnovená premiéra v mistrovském zápase po velmi dlouhé době. A nové tváře měli na výhře B-týmu značný podíl, když se postaraly o tři ze čtyř gólů

Baník šel do vedení již v 3. minutě, kdy to byl právě Radim Zbránek, který ke svému premiérovému startu přidal i první gól. Ještě v průběhu první třetiny však hosté vyrovnali zásluhou Čadka. I nástup do druhé třetiny patřil domácím, kdy první gól v sezoně vstřelil Matěj Kurfürst. Hosté reagovali vzápětí, kdy Bímu překonal Jakubec. Ve druhé třetině ale Baník přidal ještě další dva góly, kdy se nejprve prosadil Pavel Koco a po něm znovu Radim Zbránek. Jak se ukázalo, Zbránkova branka nakonec byla vítěznou, neboť Tachov ve druhém dějství již jen snížil gólem Kubeše.

Ve třetí třetině žádný gól nepadl a Baník si tak připsal další tři body do tabulky, kde mu prozatím patří třetí příčka. V dalším zápase nastoupí B-tým v Nejdku a to v sobotu 20.11. od 17:00. Doma se béčko představí až 4.12. v zápase proti Domažlicím.