24.11. 2021 | Klub | Tomáš Bouda
Podmínky pro vstup na stadion od 22. 11. 2021

Od 22.11. 2021 došlo ke změnám ve vládních nařízení, na základě kterých bude divákům umožněn vstup na zápasy HC Baník Sokolov v Chance lize.

Vstup na zápasy bude umožněn pouze těmto osobám:

Osoba starší 18 let:
- povinnost mít zakrytá ústa i nos respirátorem (splňujícím filtrační účinnost alespoň 94 % - např. FFP2, KN 95) + splněna jedna z podmínek O - N (doklad o ukončeném očkování před více než 14 dny, doklad o prodělaném onemocnění v ochranné lhůtě 180 dní)

- povinnost mít zakrytá ústa i nos respirátorem + platný test PCR (ne starší 72 hodin)
a) osoby s lékařským potvrzením o nemožnosti podrobit se očkování
b) osoby, které nemají dokončené dvoudávkové očkování (po 1. dávce)
c) osoby, které mají dokončené očkování, avšak neuplynula ještě doba 14 od dokončení očkování

Osoba 12 – 18 let:
- povinnost mít zakrytá ústa minimálně rouškou + splněna jedna z podmínek O-T-N (doklad o ukončeném očkování, platný PCR test (ne starší 72 hodin), doklad o prodělaném onemocnění v ochranné lhůtě 180 dní)

Osoba 6 – 11 let:
- povinnost mít zakrytá ústa minimálně rouškou, vyjimka: není vyžadováno potvrzení o ukončeném očkování, platném testu či dokladu o prodělaném onemocnění v ochranné lhůtě 180 dní.

Osoba mladší 6 let:
- výjimka – není nutná ochrana dýchacích cest u dětí, které nezahájily dosud povinnou školní docházku, není vyžadováno potvrzení o ukončeném očkování, platném testu či dokladu o prodělaném onemocnění v ochranné lhůtě 180 dní.

Bez požadované ochrany dýchacích cest a předložení dokladu o ukončeném očkování, či dokladu o prodělané nemoci v ochranné lhůtě, či případně dokladu o testu PCR (u výše uvedených osob) bohužel NEMŮŽE BÝT umožněn vstup na zimní stadion.

Děkujeme za pochopení a dodržování epidemiologických opatření Ministerstva zdravotnictví.