7.12. 2021 | Mládež | Tomáš Bouda
4. třída na vánočním turnaji čtvrtá

Čtvrtá třída se zúčastnila turnaje v Mariánských Lázních. Až na jedinou výjimku dokázal Baník se svými soupeři bodovat.

V sobotu 4.12.2021 zajížděla čtvrtá třída na led Mariánských Lázních, kde se uskutečnil tradiční Vánoční turnaj pro hráče ročníku 2012 a ml. Turnaje se zúčastnili naši čtvrťáci z HC Baník Sokolov, HC Mariánské Lázně, Wolves Plzeň, HC Rebel Nejdek a HC Tachov. Týmy si to rozdaly každý s každým 2x 20 minut a v každém zápase mohly získat až tři body, každá třetina se hodnotila samostatně a po odehraném zápase se jezdili samostatné nájezdy o další 1 bod.

Baník dokázal ve všech zápasech bodovat. Pouze s týme Wolves si připsal dvě porážky. Co se však nedařilo, to byly nájezdy, kde Baník nezískal ani jeden bonusový bod a musel se tak spokojit s konečným čtvrtým místem.

Výsledky:

HC BANÍK SOKOLOV – HC REBEL MĚSTO NEJDEK 6:1, 4:5, nájezdy 0:1

HC BANÍK SOKOLOV – WOLVES PILSEN 2:6, 8:9, nájezdy 1:2

HC BANÍK SOKOLOV – HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 4:4, 4:4, nájezdy 2:3

HC BANÍK SOKOLOV – HC TACHOV 6:2, 2:8, nájezdy 1:2

Pořadí v turnaji:

1. HC Tachov

2. Wolves Pilsen

3. HC Rebel Město Nejdek

4. HC Baník Sokolov

5. HC Mariánské Lázně

Sestava: Fojtík - Katriňák, Dvořák, Martin, Hruboš, Berka, Teplý, Špaček, Muráň, Fořt

Richard Gregor: Byl to celodenní maraton pro naše mladé hráče, ale mám za to, že měli dostatek fyzických sil a v každém zápase bojovali jako lvi. Klukům jsem za jejich výkony přes určité "výpadky“ v proměňování šancí poděkoval. Trošku mně zaskočili, jak se prali s vlastními emocemi ohledně samostatných nájezdů, v kterých se mohlo rozhodnout o vítězi hned po 1. kole. Ale bylo to pro ně novum, že tak lehce a rychle můžou o přijít o bod v utkání. Celkově naši účast v turnaji hodnotím pozitivně, kluci, kteří jej celý odehráli, zahráli velmi solidně.