Chlad (Hladík)

Vašíček

Sláma M., Toms, Dobešek, Barták, Mrkvan, Romanov, Drabeš, Komma, Bockstefel, Priškin, Říha, Černý, Kordina, Sláma T.

V Mariánských Lázních přidal B-tým další výhru

Dvanácté kolo Krajské ligy mužů Karlovarského a Plzeňského kraje odehráli hokejisté našeho B-týmu na ledě Mariánských Lázních. Po výhře 4:6 zapsali už šestý úspěch v řadě.

Hokejisté Mariánských Lázní letos zatím nebodovali a v tabulce Krajské ligy jsou na posledním místě. V říjnu skončil první letošní vzájemný zápas na sokolovském stadionu drtivým vítězstvím našeho béčka v poměru 13:1. Tentokrát byl k vidění daleko vyrovnanější hokej...

Domácí šli do vedení už ve třetí minutě, kdy brankáře Matěje Bímu překonal Mrkvan. Odpověď sokolovských na sebe však nenechala dlouho čekat a přesně o minutu později vyrovnal David Prachař.  O výsledku utkání rozhodla druhá třetina. V té Baník díky rychlé brance Ivana Říhy a následným dvěma přesilovkám, které využili Štefan Bukovina a Dominik Beer odskočili na 1:4 a svůj náskok už nepustili. Vedení hostů navíc ve třetí třetině zvýraznil Petr Račanský. Jenže domácí hokejisté se nevzdali a mezi 51. a 55. minutou zápas zdramatizovali, když se jim podařilo snížit na 4:5. Baník uklidnila až druhá trefa Petra Račanského, který v samém závěru trefil prázdnou branku.

„Do utkání jsme špatně vstoupili, a i když jsme skóre otočili a vedli o čtyři branky, tak jsme soupeře pustili zpět do zápasu. Rozhodnout musel až Petr Račanský, který uklidil puk do prázdné branky při soupeřově power play," hodnotil po skončení těžkého zápasu útočník David Prachař, střelec prvního gólu.

Po výhře 4:6 se Sokolov drží na druhém místě tabulky za suverénními Rokycany. A právě proti vedoucímu týmu Krajské ligy nastoupí náš B-tým v příštím kole. Hraje se v sobotu 18. prosince na zimním stadionu v Sokolově.