3.1. 2022 | Mládež | Tomáš Bouda
Se základnou si zatrénovali rodinní příslušníci

I naši nejmenší si vyzkoušeli společný trénink se svými rodinami.

Jeden z posledních tréninků v roce 2021 patřil naší základně, která si pozvala na trénink své rodinné příslušníky. Při velkém počtu dětí tak byl účastníků tréninku plný led a o povedené momenty nebyla nouze. Děti nikoho nešetřily a svým blízkým ukazovaly, co se během sezony stačily naučit. Především ale byla na všech znát radost a dobrá nálada, která se následně přenesla i do kabin, kde na všechny čekalo pohoštění.

Ivan Říha: Chtěl bych všem poděkovat za hojnou účast. Jsem rád za rodiče, které v základně máme a jsem rád, že s nimi a dětmi mohu pracovat. Věřím, že naše spolupráce bude pokračovat i v následujícím roce. Přeji všem, aby rok 2022 byl šťastným a pevně věřím, že se i nadále budeme na základně scházet v takto hojném počtu.