Jäger, Kužel, Kubík, Strýček, Zýka, Marek

Krejsa, Votoupal, Špinetti, Hlavatý, Kala, Ticháček

Jiří Mašek, Jiří Veverka

B-tým zahájil rok 2022 výhrou

Úspěšně vstoupil do nového roku B-tým Baníku Sokolov. Ten zvítězil v Chebu nad místní rezervou.

Oba týmy nastoupily do zápasu v nekompletním složení. První gól v roce 2022 vstřelil na začátku 18. minuty Pavel Koco, kterému asistovali Štefan Bukovina a Vojtěch Navrátil. Druhý jmenovaný pak 11 vteřin před koncem prvního dějství zvýšil na 2:0 pro Baník. Po změně stran poslal Sokolov do tříbrankového vedení Josef Klíma. Teprve poté se dostali ke slovu také domácí a Jakub Votoupal snížil na 1:3. Tento stav trval až do 52. minuty, kdy kontaktní gól Chebu vstřelil Petr Ticháček. Baník však své těsné vedení uhájil, navíc v poslední minutě uzavřel účet zápasu Petr Račanský – 2:4.

Další zápas sehrají sokolovští hokejisté v sobotu 15. 1. 2022, kdy od 19:00 hodin na domácím stadionu přivítají hráče Meterou Třemošná. Souboj s týmem, ve kterém působí mj. i bývalý extraligový hráč Jakub Koreis, bude přímým soubojem o třetí místo.