15.1. 2022 | Pomáháme | Tomáš Bouda | Převzato: https://www.internanadeje.cz
Děti z dětských domovů si užily Vánoce

I díky Baníku měly děti z dětských domovů pěkné Vánoce. Projekt Interního oddělení Nemocnice Sokolov se vyvedl.

Ve středu 8. 12. 2021 se Baník utkal se Vsetínem. Hokej tehdy přinesl podívanou na úrovni play-off. Vítězství si Baník sice neodnesl, ale dočkal se za svůj výkon velmi kladných ohlasů. A utkání mělo v prosinci ještě jeden význam. Během zápasu byla uspořádána sbírka na projekt Interního oddělení nemocnice Sokolov. To každoročně pořádá akci nazvanou Vánoční stromek naděje. Při této akce jsou plněna dětská přání zveřejněná na vánočním stromku v areálu nemocnice. Zároveň lze ale také přispívat na transparentní účet, ze kterého se poté plní přání, která zbyla, případně jsou finanční prostředky použity na vánoční besídku.

HC Baník Sokolov se přidal mezi dárce, ve sbírce se podařilo vybrat 7 429 Kč. Spolu s dalšími osobami či subjekty tak mohla být splněna přání dětí z Dětských domovů. Organizátoři akce následně všem dárcům poděkovali. Jsme rádi, že jsme mohli tuto pěknou akci podpořit a jistě se do ní zapojíme i v budoucnu.

Více ZDE