TJ Apollo Kaznějov
Rozhodčí: Valenta - Hrůza, Jelínek, tresty: 7:6
Vyloučení - 2 min.: 7:6
  • 02:21 Petrov Daniel
  • 04:47 Zbránek (Petrov Daniel, Truhlář J.)
  • 14:13 Petrov Daniel (Salajka, Klíma)
  • 14:59 Straka
  • 15:47 Kursa (Zbránek)
  • 21:04 Mutinský (Švarc)
  • 21:19 Kašpar (Koco)
  • 26:55 Sýkora (Jankovský)
  • 35:29 Hajšman (Švarc)
  • 39:59 Račanský (Říha, Truhlář J.)
  • 43:01 Švarc
  • 46:37 Račanský (Říha)
  • 50:46 Zbránek (Truhlář J.)
  • 54:36 Hajšman (Urbánek, Mutinský)
  • 55:23 Švarc (Hajšman, Valečka)
  • 59:08 Urbánek
  • 60:00 Zbránek
Rokycany - Klatovy "B" 4:2
Mar. Lázně - Domažlice 2:15
Cheb "B" - Nejdek 0:15
Třemošná - Tachov 5:0 KK
Soupiska TJ Apollo Kaznějov

Holub (Pekár)

Baďouček, Brand, Jankovský, Urbánek

Sýkora, Švarc, Valečka, Mutinský, Straka, Urbánek, Hajšman

Trenéři:

Jiří Mašek, Jiří Veverka

Přestřelka béčka skončila vítěznými nájezdy

V 16. kole Krajské ligy mužů zvítězil Baník na ledě Kaznějova 8:9 po samostatných nájezdech.

Na led sedmého Kaznějova odjížděl Baník nekompletní, přesto s vidinou bodového zisku. A hostům patřil i úvod zápasu. Po gólech Daniela Petrova a Radima Zbránka vedl Sokolov brzy 0:2. Navíc v 15. minutě Daniel Petrov svým druhý gólem v zápase zvyšoval už na 0:3. Teprve poté se prosadili domácí, aby vzápětí kontroloval Kursa, jenž stanovil skóre první třetiny na 1:4.

Zápas bohatý na góly pokračoval i v druhém dějství. Na snížení Kaznějova reagoval Roman Kašpar a Baník vedl ve 22. minutě 2:5. Jenže domácí Sýkora a Hajšman utkání zdramatizovali a ve 36. minutě to již bylo jen o jednu branku. Hosty nakonec trochu uklidnil Petr Račanský, který skóroval vteřinu před druhou sirénou – 4:6.

Kaznějov ale zbraně neskládal. Nejlepší hráč domácích Milan Švarc znovu snížil na rozdíl jedné branky. Pak si ale vzali slovo Petr Račanský a Radim Zbránek, kteří svými druhými góly v zápase poslali Baník do vedení 5:8. Hosté tak byli poměrně blízko třem bodům. Jenže Hajšman se Švarcem během necelé minuty snížili na 7:8, aby pak smazání manka dokonal Tomáš Urbánek, který vyrovnal na 8:8 52 vteřin před koncem.

Rozhodnutí tak nakonec přinesly až nájezdy, ve kterých svůj hattrick dovršil Radim Zbránek, jenž tak zajistil svému týmu druhý bod. Vzhledem k tomu, že Baník ještě v 55. minutě vedl o tři góly, dá se hovořit o ztrátě. „Můžeme si za to sami. Vždycky jsme soupeře pustili do zápasu,“ zhodnotil stručně utkání útočník Baníku a trenér mládeže Radim Zbránek, který v posledních dvou zápasech má bilanci pěti gólů a tří asistencí.

V dalším kole nastoupí Baník na ledě Tachova. Doma se pak parta okolo kapitána Ivana Říhy představí v posledním kole základní části, kdy v neděli 6.2. od 16:45 přivítá v derby Rebely z Nejdku. V neúplné tabulce patří Baníku třetí příčka.