26.1. 2022 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Trenéři navštívili další školky

HC Baník Sokolov pokračuje v návštěvách školských zařízení.

Trenéři mládeže HC Baník Sokolov Radim Zbránek a Jakub Truhlář v uplynulých dnech navštívili mateřské školy na Sokolovsku, kde nejmenším představují krásy hokeje. Tentokrát trenéři zavítali do Svatavy a Dolního Rychnova.

Ve školkách vždy panuje uvolněná atmosféra a děti hltají každé slovo trenérů. Největší zájem je však o zkoušku hokejové výstroje. Některé z dětí si pak s trenéry i zahrály hokej ve třídách.

Cílem těchto návštěv je představení hokeje jako jednoho z nejpopulárnějšího kolektivního sportu a zvýšení povědomí o našem klubu. V budoucnu by Baník spolupráci s mateřskými a základními školami rád zintenzivnil.

Některé děti pak trenérům slíbily, že určitě dorazí na nedělní nábor na sokolovském zimním stadionu. Ten se koná od 10:00 hodin a děti si pod dohledem trenérů mohou vyzkoušet bruslení či hry na ledě.

Více o celé akci ZDE