Nový (Havlík)

Doubek, Gombár, Orlich, Krýsl, Král, Funk, Cankov

Florian, Hromádka, Hoang, Gerát, Czingel, Jílek, Záhora D., Záhora M.

Béčko porazilo Nejdek a vyhlíží playoff

V posledním utkání základní části porazil Baník na domácím ledě soupeře z Nejdku 6:3.

Závěrečné kolo Krajské ligy přineslo derby, ve kterém se utkal B-tým Baníku a Rebelové z Nejdku. Baníku vyšla první třetina, která určila ráz celého utkání. V ní se dvakrát prosadil Petr Račanský a další gól přidal David Prachař, kterému asistoval i brankář Bíma. Ve druhé třetině hosté sice Hoangem snížili, ale tříbrankové vedení vrátil Sokolovu Josef Klíma.

V 49. minutě Vojtěch Navrátil zvyšoval již na 5:1, ale poté přeci jen přišlo zdramatizování zápasu. Během 20 vteřin se prosadili Doubek a Daniel Záhora, kteří tak snížili na 5:3. Poslední slovo měl ale Baník, když svou střeleckou formu potvrdil Radim Zbránek. Petr Račanský si u tohoto gólu připsal čtvrtý bod v zápase.

Výhrou si Baník zajistil 4. příčku v tabulce po základní části. V play-off tak narazí B-tým na Klatovy. První utkání se hraje v Sokolově v neděli 20.2.2022 od 16:45, odveta pak o týden později v Klatovech od 17:30. V případě rovnosti bodů z těchto dvou zápasů rozhodne rozdíl ve skóre.