15.2. 2022 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Staň se součástí zápasového dne Baníku

Fandíte Baníku? Zajímalo by vás, jak to chodí v kabině, jaké pokyny udílejí trenéři či jaká je nálada během cesty na zápas? Tak se staňte součástí týmu a užijte si celý den s Baníkem. Aukce zážitku probíhá na klubovém Facebooku.

Ranní rozbruslení, porada, oběd, cesta na zápas, pokyny v kabině, ale třeba i utkání s týmem na střídačce či těsně vedle ní. To vše můžete vy a váš doprovod zažít již příští středu 23. února 2022, kdy se utká Baník na ledě Litoměřic. Od rána můžete být součástí týmu.

HC Baník Sokolov nabízí možnost dražby tohoto zážitku na svém klubovém Facebooku. Dražit se bude do neděle 20. 2. do 20 hodin. Vyvolávací cena je 1500 Kč. Výtěžek z dražby bude použit ve prospěch sokolovské mládeže.

Přihazovat můžete zde - ODKAZ v komentářích pod příspěvkem o aukci.