5.3. 2022 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Mateřská školka Elipsa poděkovala Baníku za bruslení

V uplynulém týdnu absolvovala Montesorri mateřská školka Elipsa poslední ze série tréninků na sokolovském zimním stadionu.

Úsměvy, radost, snaha a pohyb. Tak by se ve zkratce daly shrnout hodiny bruslení, které v uplynulých týdnech absolvovaly děti z Montesorri mateřské školky Elipsa. Minulý pátek pak děti čekala poslední hodina, kde bylo více než zřejmé, že během série tréninků bruslení všichni udělali výrazný pokrok. Pro děti byly připraveny soutěže, ale také prohlídka zázemí, včetně kabiny A-týmu, kde děti pozdravili i hráči sokolovského Baníku. Ochotným průvodcem se stal kustod A-týmu Vojtěch Polák.

Na děti čekaly také malé odměny. Ale ocenění se dočkala i dvojice trenérů Jakub Truhlář – Radim Zbránek, kteří bruslení s mateřskou školkou Elipsa absolvovali. Od dětí si oba odnesli malé dárečky a velké poděkování. Na obou stranách jen zářily úsměvy a o to šlo především.

Děti díky hodinám s Baníkem dostaly základy bruslení, poznaly nový sport, a především si užily radost z pohybu. Tímto HC Baník Sokolov děkuje Montesorri mateřské školce Elipsa za perfektní spolupráci a věříme, že v budoucnu na uplynulé hodiny ještě navážeme. Třeba se mezi malými předškoláky již nyní objevil budoucí hokejista Baníku.

HC Baník Sokolov pak v současné době podobně spolupracuje s mateřskou školkou K.H. Borovského a dále osloví i další mateřské školy.