8.3. 2022 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Přijďte v pondělí na čtvrtfinále a odneste si skvělé ceny

V pondělí 14. 3. 2022 se čtvrtfinálová série s Třebíčí přesune na sokolovský zimní stadion. Kromě skvělého hokeje se diváci mohou těšit i na charitativní tombolu o skvělé ceny.

Výborný hokej, skvělé občerstvení z vnitřního i venkovního bufetu, parádní atmosféra, ale i možnost zisku hodnotné ceny. To vše přinese pondělní utkání čtvrtfinálové série mezi HC Baník Sokolov a Horáckou Slavií Třebíč. Celá série startuje již ve čtvrtek na ledě soupeře, kde se odehraje i páteční druhý zápas. Věříme, že v Třebíči dokážeme urvat v zápasech vítězství a v Sokolově necháme před svými fanoušky na ledě všechno. V pondělí 14.3.2022 v 18:00 se tedy sejdeme všichni na sokolovském zimním stadionu a poženeme kluky za vítězstvím.

A protože speciální zápas si žádá víc, tak v pondělí budeme na zimním stadionu soutěžit o spoustu hodnotných cen. Hlavními cenami například budou vícedenní All-inclusive pobyty v Hotelu Pawlik ve Františkových Lázních. Těšit se však můžete na spoustu dalších cen, které budeme postupně zveřejňovat. Celkem na fanoušky bude čekat 100 výher.

A jak budeme soutěžit? U fanshopu bude připravena obsluha, která bude prodávat soutěžní kupony. Každý kupon bude opatřen stíracím polem, kde se dozvíte, zda jste vyhráli či ne. Ale zoufat nemusí ani majitelé nevýherních losů. Během zápasu proběhne losování a z několika nevýherních losů se stanou rázem výherní. Cena soutěžního kuponu bude 30 Kč a k zakoupení kromě místa u fanshopu budou také u obsluhy v dresech, která bude procházet zimním stadionem.

Výtěžek z prodeje pak bude použit na podporu sokolovské hokejové mládeže a také ve prospěch krizového centra na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny.

Přijďte tedy v pondělí 14. 3. 2022 v 18:00 na sokolovský zimní stadion. Rozhodně bude o co hrát!!!