13.3. 2022 | Klub | Tomáš Bouda
Na pondělí jsou přichystány skvělé ceny

V pondělí 14.3.2022 vypukne play-off také konečně na sokolovském zimním stadionu. Kromě skvělého hokeje se však diváci mohou těšit na bohatou tombolu a také tradiční soutěž ve vhazování puků.

Podpora sokolovské mládeže a krizového centra pro ukrajinské uprchlíky. I to bude předmětem pondělního utkání. HC Baník Sokolov totiž pořádá charitativní tombolu, ve které se bude soutěžit o velmi zajímavé a hodnotné ceny. Hlavní cenou bude All-inclusive vícedenní pobyt v Hotelu Pawlik ve Františkových Lázních. Ale ve hře budou i další ceny, kterými například budou pobyt v Apartmánech Engadin, permanentní vstupenky do Aquafora ve Františkových Lázních, sud piva od Pivovaru Permon, vouchery na permanentní vstupenky na HC Baník Sokolov na sezonu 2022/2023, lístky na koncerty od Agentury Vlny, ale i dalších spoustu hodnotných věcných cen či voucherů.

A jak se tomboly zúčastnit? Stačí si u obsluhy zakoupit stírací los, kde naleznete informaci o tom, zda jste vyhráli či nikoliv. Losy se budou prodávat na stanovišti tomboly před fanshopem a také u obsluhy v dresech, která bude procházet stadionem.

Ale i ti, co naleznou pod stíracím polem informaci o tom, že nevyhráli, nemusí zoufat. O druhé přestávce bude zveřejněna informace o číslech losů, které získají dodatečné výhry po slosování. O druhé přestávce bude také zahájen výdej všech výher. Zároveň o druhé přestávce se bude konat tradiční soutěž v hodu puků.

A kdo všechno přispěl do tomboly?

Spa resort Pawlik – Aquaforum
Aquaforum Františkovy Lázně